Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
offcity_architekti: přednáška Ida Čapounová a Jakub Chuchlík

Srdečně Vás zveme na první letošní přednášku projektu OFFCITY

OFFCITY ARCHITEKTI

Ida Čapounová a Jakub Chuchlík:

Rodina periferie

středa 11. dubna 2012 od 19.00 v Divadle 29 / Sv. Anežky České 29, Pardubice

Periferie je to, co není ve středu zájmu. Soustředíme-li se na periferii, na okraji našeho zájmu se ocitne střed. Situace mladé, excentrické a náhodně těhotné periferie není jednoduchá. Otázkou je, zda ji více pomůžeme choulostivou péčí o ni nebo soustavným zájmem o její nejbližší rodinu: centrum a okolní krajinu.

V roce 2012 je společným jmenovatelem všech offcity přednášek téma městských periferií.MgA. Ida Čapounová (nar. 1983, Jablonec nad Nisou) je architektka, polovina architektonické dílny IUCH. Během studia na VŠUP u prof. Petra Keila (2004-10) absolvovala studijní stáže u Petra Hájka a Jana Šépky na ČVUT (2007), prof. Ivana Kroupy na VŠUP (2007) a na Královské akademii v Kodani (2008). Po ukončení studia spolupracovala s kanceláří Pavel Hnilička architekti, kde se podílela na tvorbě územních plánů malých obcí. Je členkou skupiny re:.

MgA. Jakub Chuchlík (nar. 1983, Jablonec nad Nisou) je architekt, polovina architektonické dílny IUCH. Během studia na VŠUP u prof. Petra Keila (2003-09) absolvoval studijní stáže u prof. Evy Jiřičné a doc. Radka Kolaříka na VŠUP (2004-05), prof. Wiela Aretse na UDK v Berlíně (2006-07) a pracovní stáž v dánské kanceláři BIG v Kodani (2008). Po ukončení studia pracoval v kanceláři Chalupa architekti (2009-11), kde se mimo jiné podílel na vítězném soutěžním návrhu české ambasády ve Washingtonu, D.C. v USA.

Vstupné: 50 Kč

Pořádá o. s. Terra Madoda ve spolupráci s Divadlem 29 v rámci projektu OFFCITY 2012. Tento projekt je realizován za podpory Ministerstva kultury ČR, statutárního města Pardubice a Nadace české architektury.

Více informací >
Zdroj: OFFCITY
Vložil: Tisková zpráva, 10.04.12 12:15
Návštěvnost: 5902 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.