Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Erick van Egeraat představuje projekt souostroví v Černém moři

Rotterdam/Moskva - Erick van Egeraat představil svůj projekt na Ostrov federace prezidentovi Ruské federace Vladimíru Putinovi. Prezentace projektu se konala v rámci Mezinárodního fóra investorů 2007, které se konalo v hostitelském městě Olympijských her, přímořském letovisku Soči.

Ostrov federace je umělý ostrov o rozloze 330 hektarů, umístěný v Černém moři ve vzdálenosti od pevniny. Umělý ostrov nabízí prostor pro výstavbu rezidencí, hotelů, kulturních budov, nebo staveb pro využití volného času. Ostrov federace bude mít tvar mapy Ruské federace a odráží hlavní geografické rysy země. Říční síť federace je použita jako reference pro vytvoření vodních cest na ostrově, hornaté úseky Ruska se zase staly inspirací pro vytvoření reliéfu ostrova.
Gubernátor Krasnodarského kraje Tkachev, Starosta Soči Gusev, prezident Putin, Erick van Egeraat, ministr ekonomického rozvoje a obchodu Gref

Ostrov federace tvoří sedm hlavních, více než tucet soukromých a tři pobřežní ostrovy. Písečné pláže, duny, travnaté plochy, křoviny, menší lesy a okolí řek nabízí různorodé možnosti pobytu na ostrově od plážových rezidencí, luxusních vil a obytných jednotek až po samostatné domy na dunách, řekách a útesech.
Prezident Putin se zajímal o technické detaily a dobu výstavby umělého ostrova. Erick van Egeraat ho ubezpečil, že zkušenosti holandských architektů, zejména v oblasti kultivace vodních ploch a jejich využívání na obytné plochy, budou jistě velmi přínosné pro tento jedinečný projekt.
Ostrov federace se nachází v patnácti kilometrové vzdálenosti od Soči a od místního letiště Adler. Město, přístav, letiště a lyžařský areál Krasnaja Poljana jsou z ostrova velmi lehce dostupné.
Oblast přímořského letoviska Soči se nachází ve vlhkém subtropickém podnebí, průměrné teploty v létě se pohybují mezi 25 a 28 stupni Celsia. Studie ukazují, že ostrov bude mít kladný vliv na místní podnebné podmínky.
Projekt je technicky vyvíjen společností M-Industries sídlící v Petrohradě. Autorem návrhu je architekt Erick van Egeraat, který na projektu spolupracoval s holandskými inženýrskými společnostmi Witteveen + Bos a Van Oord Dredging and Marine.
Zdroj: /EEA/ Erick van Egeraat associated architects
Vložil: Tisková zpráva, 24.09.07 00:05
Návštěvnost: 4860 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Srpen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.