Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Od prosince je možné využít služeb autorizovaného inspektora

Autorizovaného inspektora, jehož úkolem je především kontrola projektu a vydání stavebního povolení, si veřejnost může najmout od počátku prosince letošního roku. Prvních třiadvacet inspektorů bylo jmenováno na základě rozhodnutí ministra pro místní rozvoj již v listopadu, svou činnost ale mohou vykonávat s účinností od 1. prosince 2007. Seznam autorizovaných inspektorů je umístěn na www.autorizovaniinspektori.cz
Zavedení institutu autorizovaného inspektora je novinkou stavebního zákona platícího již od ledna roku 2007. Inspektor by měl za úhradu (přibližně 1000 Kč/hod.) ověřit projektovou dokumentaci a vydat certifikát, kterým stavbu povolí. Může tak nahradit práci stavebního úřadu a výrazně urychlit proces povolování staveb. Funkci autorizovaného inspektora mohou vykonávat odborníci z řad České komory architektů (ČKA) a České komory autorizovaných inženýrů a techniků (ČKAIT), kteří splňují kvalifikační předpoklady dané stavebním zákonem a obstojí v náročné zkoušce.
Zdroj: Česká komora architektů
Vložil: Tisková zpráva, 04.12.07 22:00
Návštěvnost: 4043 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Srpen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.