Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
ARCHIPRIX INTERNATIONAL 2019
ARCHIPRIX INTERNATIONAL 2019

Hunter Douglas s potěšením vyhlašuje další bienále Archiprix International 2019, které bude pořádáno v Chilském Santiagu. Po úspěšné sérii minulých Archiprix pořádaných v Roterdamu, Istanbulu, Glasgow, Shanghaii, Montevideu, Cambridge, Moskvě, Madridu a Ahmedabadu je bienále příjemným návrácením do Jižní Ameriky.


Hlavním cílem Archiprix International je prezentace nejlepších závěrečných prací studentů z univerzit z celého světa se zaměřením na architekturu, Urban Design a územní plánování. Přihlášení do soutěže probíhá v rámci mateřských fakult společně v koordinaci s Hunter Douglas, kteří nominují a přihlašují projekty do soutěže. Více informací na Archiprix.org.


Archiprix International je jedinečnou multikulturní příležitostí pro studenty architektury, jak představit svůj osobní dialog mezi myšlenkami a realizací. Archiprix International pořádaného v roce 2017 se zúčastnilo stovky univerzit z celého světa. Studenti, jako na každém bienále, získají jedinečnou možnost se setkat s profesionály z oborů spojených s architekturou a designem, kteří představí své unikátní přístupy v dané oblasti a umožní studentům nahlédnout do jejich způsobu práce a přístupu k projektům.


Všechny projekty jsou posuzovány komisí složenou z odborníků z celého světa. Hlavním cílem je vybrat nejlepší práce, jejichž autoři budou pozváni na závěrečnou ceremonii, vyhlášení výsledků a předání ocenění, která proběhne ve zmiňovaném Santiagu.


http://www.archiprix.org/2019/
Zdroj: Hunter Douglas Architectural
Vložil: Tisková zpráva, 13.02.19 14:30
Návštěvnost: 37 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.