Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Vnitřní povrchové úpravy s dokonalým propojením vzhledu a funkčnosti
Vnitřní povrchové úpravy s dokonalým propojením vzhledu a funkčnosti

Při řešení vnitřních prostor hraje důležitou roli propojení designu a funkčnosti v harmonický celek. Vnitřní povrchové úpravy Sto perfektně odpovídají těmto požadavkům - umožňují krásný, individuální a plně funkční prostor a zaručují vysoký standard kvality pro zdraví těla i ducha.

Interiér s nátěrem StoColor Climasan

Samozřejmě je prioritou ekologická nezávadnost a u německé značky to platí dvojnásob. V čem není nic špatného, z toho ani nemůže vzejít nic nechtěného. Interiérové barvy a nátěry Sto proto neobsahují rozpouštědla, změkčovadla, částice způsobující fogging-efekt ani konzervační prostředky. Skvěle se proto hodí pro projekty interiérů vysoce citlivých z hlediska emisí. Ze silikátového sortimentu firmy Sto by neměly ujít pozornosti například vysoce ekologické interiérové barvy StoColor Sil Premium a StoColor Sil Comfort.

StoColor Sil Premium je tupě matná interiérová barva, která výborně kryje (krycí schopnost třída 1) a je vysoce odolná (třída oděru za mokra 1). Barva StoColor Sil Comfort (krycí schopnost a třída oděru za mokra 2) je extrémně tupě matná a je proto velmi vhodná pro plochy, které bývají náhodně osvíceny, neboť i u nich zajišťuje rovnoměrný vzhled. Dokonce i dodatečné opravy nejsou téměř vidět.

Jejich minerální charakter vytváří sametový vzhled i povrch, obě barvy také zajišťují velmi dobré prostorové mikroklima a zlepšují kvalitu vnitřního prostředí.  Skvěle se hodí pro projekty interiérů vysoce citlivých z hlediska emisí a zamezují i růstu plísní. Jsou vhodné - stejně jako všechny silikátové stěrky, omítky a barvy od společnosti Sto - nejen pro interiéry rodinných domů, ale také pro školky, školy, nemocnice nebo potravinářské výrobní a prodejní prostory. Zde se plně uplatní hygienické aspekty obou silikátových nátěrů: jsou odolné proti plošným dezinfekčním prostředkům.


Inovativním produktem je Interiérový disperzní matný nátěr stěn a stropů StoColor Climasan, který dokáže i bez UV-záření aktivně odstranit zápach a zlepšit ovzduší v místnosti. Váže a odbourává totiž škodliviny, které uvolňuje nábytek, záclony, cigaretový kouř, zápach z kuchyně a další zdroje nebo které se dostanou do místnosti oknem.

Cestu téměř nekonečným světem barev otevírá StoColor Systém s celkem 800 odstínů barev - do detailu sladěné barevné koncepce s vysoce estetickými nároky. Namísto přísné kolorimetrické logiky je pro StoColor Systém rozhodující lidské vnímání barev. Nabídku doplňuje barevný vzorník AC - Architectural Colours s cca 300 minerálními odstíny.

Vnitřní omítky Sto otevírají celou řadu možností kreativního ztvárnění v podstatě každé prostorové situace. Vždy budete mít na stěnách a stropech elegantní povrchy s vysokou technickou kvalitou - s prvotřídními parametry difuze vodní páry, snadnou údržbou a odolností vůči mechanickému zatížení.

Reliéfní tapety StoTap Infinity nabízí devět základních dezénů, ze kterých si díky široké paletě struktur, které jsou kombinovatelné s různými stupni lesku a množstvím barev, určitě vyberete. To jak se v místnosti nese zvuk, také přispívá k tomu, jak se v ní cítíme. K inteligentnímu řešení akustiky v prostoru pomohou StoDeco profily od společnosti Sto. Díky široké nabídce se hodí do historických, stejně jako do moderních interiérů.

Veškeré detaily a informace o možnostech povrchových úprav interiérů najdete na www.sto.cz.
Zdroj: Sto s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 05.10.18 15:15
Návštěvnost: 43 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.