Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Nová sluneční clona Schüco CSB odolá i vichřici schopné vyvracet stromy
Nová sluneční clona Schüco CSB odolá i vichřici schopné vyvracet stromy
Hliníkové žaluzie Schüco CSB jsou průhledné, ale před sluncem chrání
Nová venkovní sluneční clona Schüco CSB (Concealed Shaped Blind) v podobě rolety z hliníkových lamel spolehlivě odolá i větru o rychlosti 9 až 10 na Beaufortově stupnici, tedy i silné vichřici schopné vyvracet stromy. Díky průhlednosti vyšší ne 23 % zároveň umožňuje lidem v budově zůstat v kontaktu s venkovním světem i v případě, kdy je clona zcela zatažena.

Tepelný komfort a světelné podmínky v interiéru budov významně ovlivňuje stínicí technika. Vhodné stínění chrání před přímým slunečním zářením i oslněním, přehříváním prostor a přispívá k rovnoměrnému rozmístění světla v průběhu dne. Architekti a developeři proto vyžadují flexibilní řešení, které je účinné vůči slunečnímu záření, odolné vůči větru a zároveň je designově atraktivní.

Sluneční clona Schüco CSB je stabilní i v silném větru

Venkovní sluneční clona Schüco CSB je plně integrovaná do fasádního systému Schüco FWS 50/60 a výrazně redukuje teplo v budově i během horkých slunečních dnů. Stejně tak si toto zastínění poradí se slunečními paprsky i ve větrném počasí, a to až do rychlosti větru 25 m/s, což na Beaufortově stupnici odpovídá vichřici až silné vichřici schopné vyvrátit strom. Takovou odolnost mají lamely z extrudovaného hliníku, které zůstanou stabilní při větrném náporu díky vodicím kolejnicím uloženým v krytých kazetách/konzolích. Vysokou transparentnost, resp. viditelnost až 23 % vytváří kombinace hliníkových lamel a mezer mezi nimi. Stoprocentní zastínění slunečního záření je zajištěno, když je úhel dopadajících paprsků vyšší než 21°. Žaluzie jsou vyráběny v eloxovaných barvách C0 a C31 až C35, takže mohou být perfektně sladěny s barvou fasády nebo vytvořit zajímavé barevné efekty.

Výhody při zpracování a montáži

Sluneční clona Schüco CSB  je součástí kalkulačního softwaru SchüCal, což usnadňuje plánování konfigurace žaluzií. Při hmotnosti 4,6 kg/m² je roleta poměrně lehká. Dodávána je na válci, takže je připravena k okamžité instalaci. Jediné, co je třeba při montáži udělat, je upravit velikost vodicích kolejnic po stranách. Další úspora je dána tím, že na místo zdlouhavého manuálního procesu nastavení horní a spodní koncové pozice rolety je nastavení provedeno jednoduše při prvním použití. Automatické zastavení včetně detekce překážek chrání clonu Schüco CSB před poškozením v důsledku nesprávného zacházení. 

Kromě novinky CSB zahrnuje sortiment Schüco systém exteriérových slunečních clon CTB s vysokou odolností proti větru pro okna a fasády nebo systém posuvných okenic ALB.

Pro více informací navštivte www.schueco.cz
Zdroj: Schüco CZ s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 23.05.18 09:40
Návštěvnost: 54 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Červenec 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.