Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Výhody svítidel na magnetických profilech Delta Light
Výhody svítidel na magnetických profilech Delta LightPřisazené i zápustné světelné profily jsou již standardním sortimentem u většiny výrobců svítidel. Společnost Delta Light jako součást katalogu The Lighting Bible 12 představila inovativní sérii magnetických profilů Splitline. Magnetické upínání světelných modulů do profilů přináší maximální míru flexibility a svobody při jejich umístění i změně polohy. A jaké jsou jejich hlavní výhody?


Dokonale snadná instalace svítidel na magnetickou lištu bez použití nářadí. Jednoduchým přisazením svítidla k liště dojde k jejich mechanickému i elektronickému propojení. Svítidla je tak velmi snadné a rychlé přemísťovat na libovolné místo na profilu, podle aktuální potřeby. To je velmi žádané nejen v restauracích, galeriích či kancelářích, kde dochází k častému přemísťování předmětů a nábytku, ale také v rezidenčních objektech.


Možnost kombinování různých druhů svítidel a s tím spojených světelných efektů v rámci jediného profilu k dosažení optimálního světelného efektu pro daný prostor. Na profil je možné umístit bodová svítidla pro akcentní nasvícení, reflektory schopné namířit kužel světla libovolným směrem, kontinuální LED světelné linky pro celkové osvětlení prostoru i závěsná svítidla, elegantně dotvářející prostor. K umístění na profil jsou připravená svítidla ze série Microspy, Midispy, Spy, Tweeter, Gibbo a Led, všechny v LED provedení a nabízející stmívání.


Možnost volby mezi zápustným či přisazeným profilem. Zápustné profily Splitline M20 a M52 nabízejí maximálně uhlazený vzhled v bezrámečkovém provedení s šířkou 20 a 52 mm. Zápustné magnetické profily je možné pomocí rohových dílů skládat do atraktivních, ostře zatáčejících linek, přecházejících ze stropu na zdi a elegantně řezajících prostor. Profil Shiftline M26 je pak vhodný k přisazení ke stropu, jeho šířka je 26 mm.

> www.deltalight.cz
Zdroj: Delta Light
Vložil: Tisková zpráva, 17.11.17 07:00
Návštěvnost: 2003 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Červenec 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.