Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Sálavé panely efektivně topí a navíc jsou ozdobou interiéru
Sálavé panely efektivně topí a navíc jsou ozdobou interiéru

Klasické přímotopné konvektory byly u nás v největší oblibě v polovině devadesátých let, během posledních deseti let se však na trhu objevily moderní velkoplošné nízkoteplotní systémy vytápění a na chvíli se zdálo, že doba konvektorů je nenávratně pryč. Trvalý zájem zákazníků však ukázal, že tyto výrobky mají na trhu své místo. Perfektní vzhled a snadná instalace i regulace je pro moderní sálavé konvektory a panely typická a spolu s výhodami, které sálavé vytápění nabízí, je nejlepším důvodem k jejich využití v interiéru bytů, domů, ale i kancelářských prostor.

Interiér s Fenix ECOSUN G
Nové moderní konvektory z produkce společnosti FENIX Jeseník umí v současnosti nabídnout nejen záruku spolehlivosti a kvality, ale také moderní design a přesnou regulaci. Dají se řídit bezdrátovou regulací, takže je lze instalovat do stávajících aplikací bez nutnosti zásahů do elektroinstalace nebo instalace dalších vodičů. Využití těchto nových typů je nejen v novostavbách, ale především v aplikacích, ve kterých nahradí dosluhující konvektory bez nutnosti zásahu do stávající elektroinstalace. Obyvatelé rodinných a bytových domů, realizovaných v době největšího rozmachu klasických konvektorů, tak mají možnost velmi jednoduché rekonstrukce stávajícího topného systému a nahrazení morálně zastaralých konvektorů novými. Lákavá je i možnost reagovat na nejaktuálnější trend  - infračervené sálavé vytápění.

Sklo i mramor v sobě spojují jednoduchost a krásu přírodního materiálu a využitím těchto materiálů pro sálavé vytápění vznikly ve společnosti FENIX Jeseník esteticky ojedinělé výrobky – skleněné panely GR (glass radiant) a mramorové panely MR (marble radiant). Tyto špičkové výrobky jsou určené zejména pro vytápění moderních interiérů a prostor, u kterých je kladen důraz na vysokou designovou čistotu a funkčnost. Teplo sálané z těchto materiálů je přitom velmi příjemné a přirozené. Sálavé GR panely se vyrábějí v několika barevných provedeních – barva skla může být bílá, černá, žluto-zelená, červená a matné zrcadlo. Jsou určeny především k vytápění obytných prostor, v nabídce je i typ GRT, vybavený nerezovým držákem ručníků, který je určen speciálně k vyhřívání koupelen.

Mramorové sálavé panely jsou určeny pro vytápění reprezentativních prostor a hal, ale také koupelen nebo běžných obytných místností. Topný panel je proveden z masivní 3cm leštěné mramorové desky, topného elementu, omezovacího termostatu a přívodního kabelu. Panel je určen k pevné instalaci na stěnu s připojením přívodního vodiče do instalační krabice, výběr je možný z několika druhů mramorů. Panely je možné zavěsit na šířku i na výšku, konzoly jsou součástí balení. Provoz topných panelů by měl být ovládán pomocí vhodné regulace.

Fenix ECOSUN G
Mezi cenově dostupné a vzhledově velmi atraktivní panely patří sálavé panely ECOSUN G se skleněnou čelní deskou a o něco levnější řada ECOSUN E s bílou čelní deskou a hliníkovým rámečkem. Sálavé panely ECOSUN G přinesly dostupnou cenu a současně vzhledově atraktivní skleněnou čelní desku, to vše samozřejmě se zachováním hlavních výhod sálavého vytápění. Tyto panely se vyrábí v černém nebo bílém provedení a montovat je lze na strop i na zeď. Nové panely ECOSUN E jsou dostupné v bílé barvě sálavé desky a s hliníkovým rámečkem.

Podrobnosti o sortimentu sálavých panelů z nabídky FENIX Jeseník najdete na www.fenixgroup.cz
Zdroj: Fenix group a.s.
Vložil: Pavlína Drbálková, 28.05.12 09:10
Návštěvnost: 6177 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.