Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
PREFA střešní šindel DS.19: kombinace variability a kvality
PREFA střešní šindel DS.19: kombinace variability a kvality

Lehkost, variabilita a téměř univer- zální použitelnost. Přesně tak by se dal ve stručnosti pojmenovat nový produkt PREFA střešní šindel DS.19. Inovované provedení klasického střešního šindele nabízí díky své velikosti mnoho možností použití. Přitom si ale stále zachovává všechny hlavní benefity produktů společnosti PREFA Aluminium- produkte, jako je vysoká odolnost vůči povětrnostním vlivům, dlouhá životnost a záruka 40 let.

PREFA střešní šindel DS.19 patří k benjamínkům portfolia střešních krytin značky PREFA Aluminiumprodukte. Jeho rozměry 480 x 262 milimetrů v položené ploše ho přímo předurčují k variabilnímu použití jak u malých objektů, tak také u velkých staveb. Díky svému střídmému a elegantnímu vzhledu je Střešní šindel DS.19 ideální pro použití na klasické střechy, punc originality ale propůjčí i moderním projektům, kterým přinese dávku potřebného kontrastu.


Velkou výhodou je, že PREFA střešní šindel DS.19 je vhodný k použití na střechy se sklonem již od 17 stupňů, což přináší širší možnosti pokládky v rámci segmentu skládaných střešních krytin. Inovovaný šindel také vyniká mimořádnou lehkostí, jen 2,75 kg/m², takže zbytečně nezvyšuje celkovou váhu střechy a tlak na konstrukci domu. Stejně, jako ostatní produkty PREFA, vyniká dlouhou životností a extrémní odolností vůči povětrnostním vlivům, především díky systému "drážka v drážce" a skrytému systému kotvení k podkladu. Falcovaný střešní šindel DS.19 je vyroben z barevného legovaného hliníku o tloušťce 0,7 mm a k dostání je v celkem devíti základních barevných odstínech v povrchové úpravě P.10, včetně například mechově zelené, tmavě červené, břidlicové či v populární antracitové barvě. Na PREFA střešní šindel DS.19 se rovněž vztahuje čtyřicetiletá záruka na stálobarevnost a jakost materiálu.

Zdroj: Prefa Aluminiumprodukte s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 11.10.19 13:25
Návštěvnost: 8 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2019
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.