Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Vytvořte vlastní dekor z mozaiky: je to snadné
Vytvořte vlastní dekor z mozaiky: je to snadné

Španělská značka Hisbalit nabízí nejen architektům, ale i všem, kteří chtějí mít jedinečný interiér, službu, jež vás překvapí svou jednoduchostí. Originální obklady v nejvyšší kvalitě nyní můžete mít za měsíc od vlastního návrhu na zdi. Nebo na podlaze. Nebo všude, kde chcete vytvořit neopakovatelný a osobitý obklad.


Vymyslete, zkombinujte… tvořte

K těmto třem jednoduchým krokům přidejte výběr z 19 standardních a neomezeného množství vlastních vzorů dekorací z mozaiky. Dekoraci můžete vytvořit z více než 200 barev v lesklém provedení, do wellness pak jsou k dispozici protiskluzné povrchy.Jak vše funguje? Nejprve si vyberete buď standardní dekoraci, nebo zašlete vlastní nákres. V katalogu Hisbalit si zvolíte některou z mnoha barev, španělský tým výrobce mozaiky s naší českou podporou zpracuje podle vašeho nákresu návrh, resp. vizualizaci mozaikového dekoru. Po vašem odsouhlasení návrhu a ceny se daný vzor vyrobí. A pozor: dodací lhůta je pouze čtyři týdny!


Krátká dodávka připravená k aplikaci

Originální dekorace (mozaika) přijde vám nebo vaší realizační firmě nalepená na standardních platech formátu 33,33x33,33 cm a zabalená v krabicích. Jednotlivá plata jsou očíslovaná a součástí dodávky je podrobný nákres a instrukcemi pro pokládku. Tyto na míru tvořené mozaiky vnesou do vašeho projektu originalitu a nezaměnitelný šarm.Chtěli byste na zdi rodinné restaurace například mozaiku s portrétem jejího zakladatele? Nebo na podlaze koupelny vzorek vaší oblíbené květiny? Všechno toto Hisbalit umí připravit v termínech i cenách, které vás velmi příjemně překvapí.

Proč vyzkoušet službu mozaika na míru?
- můžete měnit barvy standardních dekorací, anebo tvořit svoje vlastní
- dáte prostor své fantazii a dotvoříte interiér podle svého nápadu
- návrhářský tým Hisbalit během pár týdnů promění vaši ideu na mozaiku
- obchodní, hotelové nebo wellness provozy získají nový rozměr
- v obytných, na míru navržených interiérech vynikne jejich osobitostChcete vyzkoušet, jak služba mozaiky na míru funguje? Napište nám, rádi vám připravíme návrh i cenovou nabídku na vaši jedinečnou mozaiku.

www.fingres.cz
Zdroj: FIN GRES s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 19.12.17 07:00
Návštěvnost: 985 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.