Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Firma DOSTING bude přejmenována na KOMA FACADE
Firma DOSTING bude přejmenována na KOMA FACADE

Koncem roku 2016 rozšířila firma DOSTING společenství firem KOMA a rozšířila tak rodinu firem KOMA na pět společností a to KOMA MODULAR, KOMA RENT, KOMA SLOVAKIA a KOMA SPACE. DOSTING, spol. s.r.o. - specialista při realizaci prosklených a provětrávaných fasád, hliníkových výplní stavebních otvorů a střešních světlíků tak rozšířil nabídku svých služeb.

Po 23 letech úspěšného rozvoje společnosti DOSTING došlo v závěru roku 2016 ke vstupu strategického partnera - Ing. Stanislava Martince do společnosti. Spojení společenství firem KOMA ve vlastnictví Ing. Martince se společností DOSTING nabízí klientům v oblasti modulární architektury širokou škálu inovovaných fasádních systémů.

V souvislosti s těmito změnami se od 1.1.2018 změní i název společnosti, a to na
KOMA FACADE s.r.o.


Rozsah stávajícího portfolia dodávek firmy KOMA FACADE (dříve DOSTING) pro zákazníky společnosti zůstane nejen zachován, ale bude rozšířen o nové typy fasád, výplní stavebních otvorů a střešních světlíků. Přispěl k tomu jednak vstup nového partnera, tak nákup moderního strojního vybavení, vlastní vývoj, personální posílení a rozšíření exportu do zahraničí. Toto dokazuje i dodávka solidárního hotelu na Seině v Paříži, kde společně s firmou KOMA MODULAR realizuje firma ještě pod názvem DOSTING designovou fasádu.Tímto spojením vzniká kromě již známého sortimentu firmy KOMA FACADE (DOSTING) i unikátní nabídka inovovaných modulárních systémů, které přispějí ke kultivaci modulární výstavby jak na tuzemském trhu, tak i v zahraničí.
Zdroj: KOMA MODULAR s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 15.12.17 09:30
Návštěvnost: 902 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.