Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Garáž snů
Garáž snů
Grafika ve stěrce Betonepox

BETONEPOX® je jedinečný moderní, minimalistický povrch, dokonale imitující betonovou plochu. Vyniká chladnou nadčasovou krásou, moderním designem a bezkonkurenční odolností, tvrdostí a maximální životností. Představujeme vám jednu z posledních originálních realizací společnosti Němec s.r.o., dokonalou pánskou garáž, která zcela jistě představuje zhmotnění snů snad každého muže.


V této velkoryse pojaté garáži hraje hlavní roli epoxidová stěrka Betonepox® a také originální grafika v podobě log luxusních automobilových značek. Pomocí této originální technologie je možné personifikovat jakékoli přání a prostory, oblíbená jsou samozřejmě firemní loga v prestižních sídlech společností, inspirace uměleckými díly, či dle fotografie přenesená podobizna rodiny, záleží jen na přání klienta či architekta. Limitem bude pouze vaše fantazie.


Betonepox® je epoxidová stěrka, která je i bez nutnosti lakování maximálně odolná vůči vodě. Betonepox® se stal ikonou mezi stěrkami díky svým jedinečným vlastnostem. Tento povrch nabízíme také ve variantě Betonepox Soft a Ultrasoft.

Na trhu není znám jiný materiál nebo technologie, která by měla obdobné vlastnosti a zároveň splňovala ty nejvyšší požadavky na moderní design.

Kontakt:
najman@nemec.eu
www.nemec.eu
Zdroj: Němec s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 18.12.17 16:00
Návštěvnost: 1562 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Katalog
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.