Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
H1: Neviditelné automatické otvírače střešních oken
H1: Neviditelné automatické otvírače střešních oken

Představuji designově vyspělé a zároveň antivandal řešení - automatické otevírání střešních a ateliérových oken plně integrovanými, neviditelnými elektrootvírači. V interiéru je pouze čistý profil okna bez elektrootvírače, bez přívodního kabelu, bez kliky.

Přívodní kabely, kotvy i samotné elektrootvírače jsou nevzhledné a běžně jsou instalované pohledově na rám oken. Proto jsme na trh s úspěchem uvedli plně integrované elektrootevírání všech našich výrobků Solara. Rám okna je zdvojený a tvoří tak prostor pro samotný elektrootvírač i kotvy a přívodní kabely. Ze strany exteriéru je tento prostor krytý podčerněným přesahem skla.
Toto řešení chci nabídnout nejen těm, kteří chtějí střešní a ateliérová okna ve zcela čistém designu, ale i zákazníkům s potřebou antivandal řešení pro veřejné prostory. Veškeré komponenty elektrootvírače i přívodního kabelu jsou mimo dosah.
       
Automatické otevírání Solara obsahuje také možnost dešťového senzoru, bezpečnostního prostorového senzoru, záložního zdroje pro výpadek proudu i další užitečné příslušenství.

Zvu vás do knihovny referencí střešních a ateliérových oken na solara.cz/reference.

Mgr. Jakub Formánek
U Skladu 1
Praha 12
143 00
Zdroj: Solara s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 06.12.17 06:00
Návštěvnost: 953 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.