Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Denní světlo jako stavební materiál
Denní světlo jako stavební materiál
Rethink Daylight ukáže jeho potenciál
Workshop s názvem ReThink Daylight, je mezinárodní platforma pro setkávání architektů, kteří se zajímají o denní světlo. Mohou zde ve spolupráci s jinými architekty a odborníky na denní světlo experimentálně znovu objevit potenciál denního světla. A to nejen v rámci teoretických příkladů, ale rovnou na svých aktuálních projektech. Workshop ReThink Daylight se nyní uskuteční také v Česku a na Slovensku.

Termíny workshopů jsou: 6. 12. 2017 Košice, 12. 12. 2017 Praha a 13. 12. 2017 Brno.

Workshop poskytne účastníkům inspiraci, prostor k diskuzi a rady o tom, jak nejlépe využít přirozené denní světlo u jakéhokoli typu budov. Součástí budou také experimenty využívající modely staveb ve světelném simulátoru, které pomohou objevit výhody denního světla. Předlohou pro modelaci budou reálné zakázky. Díky tomu mohou architekti přímo na místě rozvíjet svůj aktuální projekt - v kreativním prostředí a za podpory dvou zkušených tutorů.
Video přibližující průběh workshopu můžete shlédnout zde: www.rethinkdaylight.cz


Tutoři ReThink Daylight 2017

Ing. arch. Lenka Maierová, Ph.D.
Lenka Maierová pracuje v Univerzitním centru energeticky efektivních budov (UCEEB) ČVUT v Praze, kde se v laboratoři kvality vnitřního prostředí zabývá vlivem světla na zdraví člověka. Současně vyučuje předmět Stavební fyzika - osvětlení na FSV ČVUT v Praze a FUA TU v Liberci. Je členem mezinárodní Společnosti pro světelnou terapii a biologické rytmy (SLTBR) a České normalizační komise pro osvětlení.

Ing. arch. Klára Bukolská
Klára Bukolská je hlavni architektkou společnosti VELUX. Po praxi v architektonických kancelářích se ve společnosti VELUX specializuje na kvalitu denního osvětlení v budovách a udržitelnosti v architektuře. Přednáší tuto problematiku u nás i v zahraničí.

Workshop ReThink Daylight probíhá v češtině a je bezplatný.

Registrace na workshop: www.rethinkdaylight.cz/sign-up

Zdroj: VELUX Česká republika, s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 28.11.17 07:00
Návštěvnost: 1376 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.