Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Pozvánka na konferenci VIZKON 2019


Třetí ročník konference VIZKON 2019 navštíví řada významných osobností spojených s architekturou a vizarch oborem. Tak jako předešlé roky zde bude širší záběr témat a přednášky se ponesou v duchu hledání ideálu vizualizací. Třetí ročník bude praktičtěji zaměřen na komunikaci spojenou s vizualizacemi, architekturou a a tím jak vizualizace vnímají profesionálové a laici. Také bude kladen důraz na 3D modelování v praxi a jeho budoucnost, ale samozřejmě i hledání dokonalého vyjádření ve vizualizacích. Přesahy budou klasicky i do kresby a jejího případného spojení s vizulizací, fotografie a jak fotit architekturu, resp. jak zobrazovat a potažmo i vizualizovat architekturu. V neposladní řadě i o rostlinách a etických přesazích vizualizací. Každý blok má vždy diskuzní část, takže se nemusíte bát, že by nebyl prostor na dotazy a otevírání nových témat.

Z přednášejících s tím spojených najdete na konferenci například Jakuba Kolka, který dělá projekt RenderTalk, podcast zaměřený na rendering a vizualizace. Vystoupí i Oleg Maslovskyi z CG Academy a podělí se o to, jaké je to školit architekty a designéry vizualizace. Zajímavý příspevěk bude mít i Jan Kratochvíl, který je odpovědný za nejznámější český server o architektuře, který právě čtete – Archiweb, podělí se i o zkušenosti z výuky na FA VUT a svého ateliéru. Jak komunikovat v rámci kanceláře s kolegy, jaký obsah práce má na starosti architekt a jak se mu pracuje řekne Tomáš Viera z DAM architekti. O komunikaci při zadávání vizualizací bude hovořit Pavel Stojanov z GG Archico.

Druhým nosným tématem přednášek budou možnosti modelovaní a přípravy dat pro vizualizace, ale i přesahy do parametické architektury a BIM. Přednášejími v tomto bloku přednášek budou Adam Preisler z Poligoniq projektu, který Vám ukáže jak správně modelovat v Blenderu a jaké jsou jeho možnosti. Druhý přednášející bude Jindřich Ráftl, který s ateliérem Formosaaa vytváří pavilon na EXPO 2020! Třetí přednášející – Miroslav Nevlida ze Škoda Auto se zaměří i na přesahy do BIM, ale ukáže hlavně modelování pomocí Rhino a Grasshopper, a srovnání se stavebním SW. Můžete se těšit i na ukázky a kurz modelování v Unreal Engine. Můžete si tak odnést ucelenou představu o tom, jak dělat profesionální modely, ale dovíte se jistě řadu obecných doporučení pro všechny SW. Večer na tyto přednášky naváží i různé workshopy, kterých se můžete zůčastnit. K tomuto tématu pochopitelně patří i podpůrná sekce, kde najdete tradičně programy (mimo výše zmíněné) jako je SketchUp, ZW CAD, Edificius, Lumion, Vray, Revit a 3DS Max.

Třetí vodící téma konference je hledání dokonalosti a dokonalé vizualiazce, přednášky ale budou zaměřeny také prakticky, nebojte. Zde bude přednášet Matůš Nedecký z legendárního studia Flying Architecture. Patrik Josef Petruška ukáže jaké jsou ideály za hranicemi ČR v oblasti Sadské Arábie a jaké specifikace musí mít vizualizace tam a v čem se teba liší od těch našich místních. Jan Lankaš a David Straka z LAN studio přednesou něco z praxe tvorby vizualizací pro nejslavnější české projekty například od architektky Evy Jiřičné, nebo dua Kryštof-Chybík. V rámci rozšíření obzorů vystoupí i Tomáš Müller s jeho digitálním uměním, které nás zavede mimo naši realitu, nebo možná hlouběji do ní.

Cena vstupného je nyní 3.500, Kč bez DPH za standardní účast, kdy máte v ceně vše od ubytování, stravy, večerní zábavy a dokonce i 2 hodiny wellness!

Možnost přihlášení a další informace najdete na stránkách www.vizkon.cz
Zdroj: VIZKON
Vložil: Tisková zpráva, 19.09.19 12:30
Návštěvnost: 6 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.