Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
IPR hledá tým na revitalizaci trojského nábřeží
Výběrové řízení na architektonicko-krajinářskou studii
IPR Praha vypsal výběrové řízení na architektonicko-krajinářskou studii na začlenění protipovodňové ochrany Zoo Praha do nivní krajiny Trojské kotliny a řešení navazujících veřejných prostranství a krajiny (s ohledem na migrace chráněných druhů, vedení kolizních rekreačních nábřežních tras, veřejná prostranství a památkově chráněné objekty). Uchazeči se mohou hlásit do 12. srpna 2019 - zde.
Tým, který bude na studii pracovat by se měl skládat z architekta, krajinářského architekta a dopravního inženýra. Složení týmu může být mezinárodní. 
Při tvorbě studie bude probíhat úzká spolupráce s vodohospodářským inženýrem (samostatná zakázka), který zodpovídá jak za vodohospodářské řešení protipovodňové ochrany, ale také za sběr a metodiku koordinovaného posuzování všech záměrů v oblasti na povodňových modelech.
V rámci výběrového řízení je kladen důraz na kvalitu a zkušenosti zpracovatelského týmu. Posuzováno bude portfolio projektů členů týmu (35%), profesní přístup - textový dokument dokládající přístup a zkušenosti uchazeče (35%), nabídková cena (30%).  
Studie by měla začít vznikat koncem září 2019 a dokončení se předpokládá koncem roku 2020.
Uchazeči se mohou do výběrového řízení hlásit do 12. 8. 2019 do 10.00 hodin. Maximální cena zakázky je 1,8 mil. Kč bez DPH.

Více informací >
Zdroj: IPR Praha
Vložil: Tisková zpráva, 16.07.19 11:45
Návštěvnost: 3 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Srpen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.