Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Praha hledá projektanta lávky přes Horoměřickou ulici

Praha - Pražský magistrát nechá vypracovat projektovou dokumentaci na přemostění v Horoměřické ulici v Praze 6. Za ni by město mělo zaplatit maximálně 2,6 milionu korun. Na dodavatele nyní vypíše výběrové řízení. Vyplývá to z dokumentu, který dnes schválili pražští radní. Plánovaná lávka má v Praze 6 přes Horoměřickou propojit Hanspaulku a sídliště Červený vrch.

Vybraný dodavatel zajistí mimo jiné dokumentaci nutnou pro vydání územního rozhodnutí a vyhotoví projektovou dokumentaci pro vydání stavebního povolení. Zároveň vytvoří projekt samotné stavby a zajistí takzvaný autorský dozor.

Na kolik stavba vyjde a kdy začne, není z dokumentu jasné. Záležet bude jak na výběru projektanta, tak na výsledku tendru, v němž bude město hledat firmu, která lávku postaví.
Autor: ČTK, 17.09.19 08:40
Návštěvnost: 10 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.