Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
V čele stavebního úřadu Prahy 1 skončil Oldřich Dajbych

Praha - V čele stavebního úřadu Prahy 1 skončil jeho dlouholetý vedoucí Oldřich Dajbych. Městská část vypsala výběrové řízení na jeho nástupce, v němž do druhého kola postoupil jediný zájemce. Vedení radnice se nyní rozhoduje, jestli ho do funkce jmenuje, nebo vypíše nový konkurz. ČTK to sdělila mluvčí Prahy 1 Kateřina Písačková.

"Pan Dajbych odešel na základě vzájemné dohody," uvedla mluvčí bez dalších podrobností. Dodala, že do vypsaného výběrového řízení se přihlásilo 11 uchazečů. První kolo výběru se uskutečnilo v úterý, jeden z kandidátů byl podle Písačkové vyřazen pro formální nedostatky, devět komise vyřadila a jeden kandidát postoupil do dalšího kola.

"Koalice se teď domlouvá, jak dále postupovat s tímto jedním kandidátem a jestli neprodloužit či nezopakovat výběrové řízení," uvedla dále mluvčí. Dodala, že zástupci koalice Prahy 1 Sobě, Pirátů, My, co tady žijeme (STAN, KDU-ČSL, Iniciativa občanů) a Zelených pro jedničku se ohledně toho zřejmě sejdou ještě tento týden.
Autor: ČTK, 17.07.19 17:30
Návštěvnost: 5 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Srpen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.