Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Era 21 v roce 2009!

Právě v přístím roce vyjde jubilejní padesáté číslo architektonického časopisu Era 21. Vzhledem k tomu, že každé číslo je úzce tematicky zaměřeno, je až překvapivé, pod kolika různými úhly je možné architekturu nahlížet. V roce 2009 se tak můžete těšit například na analýzu současného stavu panelových sídlišť, svoji pozornost zaměříme na téma kontroly veřejného prostoru či na politiku v architektuře. Na návštěvu vyrazíme již tradičně za dalšími našimi sousedy, tentokrát do Rakouska. V rámci našich doprovodných akcí, vedle pravidelných architektonických procházek s autory, proběhne v březnu zvláštní přednáškové a diskusní turné navazující na právě publikované číslo o maďarské architektuře. Podobných akcí bude více, podrobnější informace budete v průběhu roku nalézat na webových stránkách Ery 21, na jejichž redesign se též chystáme.

V rámci organizačních změn navázal vydavatel časopisu - společnost ERA21 s.r.o. - nově spolupráci s dalšími partnery, aby s nimi spojil síly při knižním zpracování některých náročnějších témat, můžete se tedy opět těšit na zajímavé knižní prémie. Aktuálně je v přípravě publikace o solární architektuře a další budou následovat.

Za redakci časopisu Era 21 vám vše nejlepší do nového roku 2009 přeje
Osamu Okamura, šéfredaktor
Autor: Tisková zpráva, 19.12.08 16:15
Návštěvnost: 2843 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.