Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Realitní kancelář prodala byty až s auty jako prémií

Paříž - Netrvalo ani dva týdny a francouzská realitní kancelář ze Štrasburku na východě země rozprodala více než dva tucty bytů, které předtím nemohla udat celé měsíce. Napadlo ji totiž ke každému přidat jako prémii automobil Mercedes typu A a zaplatit za klienty notářské poplatky.
    Ne každý je ale nadšenec do malých mercedesů a mnoho zájemců o bydlení se spokojilo se slevou v hodnotě auta - třípokojový byt tak zlevnil ze 145.300 eur na 118.000, tedy v přepočtu z 3,7 milionu Kč na tři miliony.
    Jednatelka realitky Liza Yakoubová připustila, že se marže firmy touto akcí téměř rozplynuly. Ale na druhou stranu chtěla skoncovat s prodejem bytů, kterých bylo v rámci projektu na předměstí Mylhúz postaveno 500.
    Podle ní tři čtvrtiny lidí kupovaly byty k vlastnímu bydlení a zbytek si je pořídil jako investici.
    K akci přiměla kancelář prohlubující se hospodářská krize, která prakticky zmrazila úvěrový trh. To zkomplikovalo i poskytování hypoték, bez kterých je pořízení bydlení pro drtivou většinu Francouzů nemyslitelné.
Autor: ČTK, 09.12.08 15:00
Návštěvnost: 3395 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.