Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Krnov dokončuje demolici kasáren

Krnov (Bruntálsko) - Nejpozději do poloviny prosince budou definitivně zdemolována někdejší kasárna v Krnově na Bruntálsku. Už nyní je na pozemku o rozloze zhruba 2,5 hektaru odstraněna více než stovka garáží. Po vyčistění území chce město na pozemku vybudovat infrastrukturu potřebnou pro výstavbu multifunkčních domů, v nichž budou byty a prostory pro podnikání, řekla ČTK mluvčí radnice Dita Círová.
    Dodala, že na demolici garáží za sedm milionů korun získalo město dotaci ve výši 5,3 milionu korun od ministerstva pro místní rozvoj. Po vybudování infrastruktury na území bývalých kasáren chce město pozemky nabídnout developerům.
    "Naši předchůdci v minulém volebním období se pokoušeli získat dotaci ze Společného regionálního operačního programu a neuspěli. Ale akci máme připravenou a jak na vybudování infrastruktury, tak na výstavbu deseti multifunkčních domů je vydáno stále platné stavební povolení," uvedl místostarosta Bedřich Marek. Doplnil, že město chce počkat na vyhlášení dotačních titulů a v únoru se opět pokusí získat finanční podporu ze strukturálních fondů.
    Zájemci o stavební materiál se mohou přihlásit buďto na technických službách, nebo na městském úřadu. Dlažební kostky prodává město za čtyři a deset korun za kus a panely pak za 200 a 500 korun.
Zdroj: Martina Helánová
Vložil: ČTK, 23.11.08 11:40
Návštěvnost: 4459 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
Petr 23.11.08 16:50
zlikvidovat ovo 24.11.08 17:22
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.