Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Nepomíjející půvab pravých pálených střešních tašek
Nepomíjející půvab pravých pálených střešních tašek

Rodinný dům znamená tradici, zajištění zázemí i návrat k  přírodě. V současnosti se do popředí zaslouženě dostávají i výrobky z přírodních materiálů. Mezi ně patří i pálená střešní krytina. Dokáže nabídnout kvalitu, stálost barev a půvab, který nepomine ani po desítkách let.

Moderní, ale zároveň generacemi prověřené keramické tašky v široké škále typů i barev nabízí značka TONDACH. V současnosti si lze vybrat ze čtrnácti základních typů tašek. Střecha z tohoto materiálu zaručuje nejen krásu a eleganci, ale také životnost až sto let. Tašky lze pořídit jak v režné klasice, tak je možné sáhnout po provedení v engobě (matné až pololesklé tašky) či glazuře (vysoce lesklé tašky). K dispozici je široká škála barev, některé speciální odstíny se vyrábějí zakázkově. Oba typy povrchových úprav jsou podstatně hladší, než je povrch běžných režných tašek. To brání jejich znečištění a znesnadňuje uchycování mechu. Díky technologii výroby jsou tašky TONDACH stálobarevné, časem nedochází ke změně barevnosti a ni tzv. „neoprší“.
Značka TONDACH neznamená jen střešní tašky, ale komplexní systém. TONDACH tuning umožňuje realizovat skutečně celou střechu. Jako „třešničku na dortu“ je možné pořídit i některý z okrasných střešních doplňků. Umisťují se v hřebeni střechy a na výběr je mnoho tvarů, dlouhodobě jsou nejpopulárnější postavičky náměsíčníka a hasiče.

www.tondach.cz
Zdroj: Tondach
Vložil: Tisková zpráva, 27.10.08 00:05
Návštěvnost: 6696 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.