Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Databáze produktů veřejného sezení

Design portál www.myCode.cz rozšířil databázi špičkových produktů vhodných pro veřejné sezení: kongresová centra, přednáškové sály, čekárny a sportovní stavby…

Konferenční centra, zasedací a jednací místnosti, letištní a nádražní haly, čekárny, kina, divadla a koncertní sály… to všechno jsou technologicky i provozně náročné stavby, kde je potřeba systémově řešit sezení. Souhrnně tuto specifickou tématiku označujeme jako public seating. V databázi jsou nyní online k dispozici desítky různých křesel, kombinovaných sezení a komplexních řešení pro veřejné interiéry.
Design portál www.myCode.cz, který patří k největším produktovým databázím určeným především architektům, tak výrazně rozšířil portfolio online prezentovaných produktů. Prohlédněte si kompletní technická řešení a produkty Figueras také na www.figueras.cz. Přečíst si můžete také sérii článků, které Archiweb publikoval v březnu 2008.

Koncepční řešení veřejného sezení
1. díl - Foster&Partners: Gateshead
2. díl - Ricardo Boffil: Kulturní centrum Miguel Delibes
3. díl - Mutaflex
4. díl - Vybrané projekty

V České republice komplexní řešení Figueras zajišťuje 3D H. Interiér / www.3dh.cz.
Vstup do sekce veřejné sezení na myCode

Design portál www.myCode.cz patří mezi nejnavštěvovanější stránky svého druhu, každý den služeb online podpory využívají architekti, designéři, ale i koncoví klienti. Všem uživatelům je k dispozici online servis a podrobné vyhledávání mezi tisícovkami špičkových a pečlivě vybraných produktů. Databáze www.myCode.cz nyní obsahuje několik tisíc produktů: židlí, křesel, sofa, světel, ale i dalších bytových doplňků jako jsou tapety, drobný český design (sklo, porcelán) a repliky historických lamp a nábytku. Pro čtenáře Archiwebu je myCode k dispozici na http://www.archiweb.cz/eshop.php
Zdroj: 3D H. Interiér / www.3dh.cz
Vložil: Tisková zpráva, 04.06.08 10:40
Návštěvnost: 8126 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.