Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Kolínský Kmochův ostrov bude mít novou přírodní scénu

Kolín - Kolínský Kmochův ostrov, který patří k oblíbeným výletním místům ve městě, bude mít novou dominantu. Stane se jí moderní přírodní scéna, jejíž stavba je před dokončením. Otevřít by se měla v květnu, řekl ČTK místostarosta Roman Pekárek.
    "Stavba pokročila, amfiteátr bude dokončen v březnu nebo nejpozději v dubnu," dodal. Radnice musí ještě stanovit správce, který bude na celý areál dohlížet. Kromě letní scény na Kmochově ostrově vzniklo nové oplocené dětské hřiště, záchody a veřejné osvětlení, opravily se cesty a inženýrské sítě.
    Součástí amfiteátru je kryté jeviště, tribuny i obchůdky. Stavba přišla na zhruba 24 milionů korun. Z toho deset milionů korun pokryla státní dotace a zbytek město.
    V rámci úpravy Kmochova ostrova, která byla součástí stavby nového mostu pro pěší přes Labe, nechala před časem radnice opravit také starou lávku přes slepé rameno řeky. Rekonstruovala osvětlení a upravila okolí obou mostů.
Autor: ČTK, 06.03.08 14:50
Návštěvnost: 3920 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.