Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Přerov: Nová budova policie za 400 mil. Kč kolaudována

Přerov - Nové sídlo přerovské policie v hodnotě téměř 400 milionů korun se dočkalo kolaudace. Do šestipatrového objektu u výstaviště se bude zhruba 200 zaměstnanců postupně stěhovat od příštího měsíce. Slavnostní otevření budovy plánuje policie na začátek května. Nová budova umožní lidem najít mnohé agendy pod jednou střechou. Dosud sídlila policie v Přerově v šesti objektech. ČTK to dnes řekl šéf přerovské policie Jiří Zlámal.
    "Závěrečná kolaudace objektu proběhla 22. ledna. Samozřejmě jako při každé takové investiční akci jsou ještě nedodělky, které se nyní odstraňují. Od minulého týdne byla zahájena montáž nábytku," uvedl.
    První policisté by se měli začít stěhovat od konce března. Začátkem května chce vedení policie budovu zcela zprovoznit. "Stěhovat se budeme postupně, najednou by to nešlo vyřešit," doplnil Zlámal.
    Přerovská policie po přestěhování svých zaměstnanců uvolní objekty ve Smetanově, Komenského a Hranické ulici a v ulici Na hrázi. Pronajaté objekty bude policie vracet, ty, které jsou v majetku ministerstva vnitra, se budou prodávat. Stěhování bude poměrně náročné. Budou se muset přemístit i sklady a archivy.
    Obyvatelé města v novém komplexu najdou na jednom místě okresní ředitelství, všechny útvary služby kriminální policie a vyšetřování, preventivně informační skupinu, oddělení zbraní, ekonomický úsek, personální oddělení, dopravní inspektorát a obvodní oddělení z Předmostí. "Je to zhruba 200 zaměstnanců," doplnil Zlámal.
    Šestipatrová budova vyrostla na místě bývalého parkoviště u přerovského výstaviště. Její stavba trvala dva roky. Vedení policie si od přestěhování svých služeben do jednoho místa slibuje především úspory, zlepšení organizace práce a komfort pro ně i pro občany.
Autor: ČTK, 15.02.08 15:05
Návštěvnost: 4762 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.