Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Vychází kniha Dvacet let OK PLAN ARCHITECTS

OK PLAN ARCHITECTS, architektonické studio se sídlem v Humpolci, slaví 20 let a při této příležitosti vychází také publikace mapující jejich architekto- nickou tvorbu. Oslavy 20 let ateliéru, který má za sebou řadu realizací v celé ČR, zahájila komentovaná prohlídka dvou humpoleckých realizací, následo- vala konference na téma architektury a rozvoje malých měst. Završením byl křest knihy v grafickém zpracování Studia Najbrt. V pořadí již třetí kniha OK PLAN ARCHITECTS shrnuje tvorbu a realizace za posledních pět let. Oslavy 20 let se konaly v Humpolci ve čtvrtek 26. září 2019.

Humpolecký architektonický ateliér OK PLAN ARCHITECTS připravil u příležitosti dvaceti let svého působení na české scéně knihu, v níž shrnuje projekty a realizace posledních pěti let. Ateliér pod vedením architekta Luďka Rýznera patří k nejvýraznějším českým studiím s nezaměnitelným rukopisem, v médiích hojně publikovanými realizacemi a minimalistickým přístupem k navrhování. "Jako tradičně jsme chtěli naši předchozí "pětiletku" shrnout do knihy a již tradičně její grafickou podobu připravil Bohumil Vašák ze Studia Najbrt. Publikace je určena nejen našim klientům a partnerům, ale bude možné ji zakoupit i ve vybraných knihkupectvích v České republice," říká zakladatel studia architekt Luděk Rýzner.


Ačkoliv má dnes OK PLAN ARCHITECTS i pražskou pobočku, stále je pevně ukotven v rodném Humpolci, kde se řadou realizací nesmazatelně zapsal do tváře města. Poslední realizací je Park Stromovka, jehož komentovaná prohlídka s autory včera zahájila oslavy. Následovala prohlídka zóny pro umění 8smička, kterou studio revitalizovalo v bývalé textilní továrně v letech 2016-2018.


Tématu regionální architektury byla věnovaná panelová diskuse Architekti a architektura mimo tradiční centra, která se konala v Divadle Za komínem, novém prostoru v Humpolci. Jako diskutéři přijali pozvání Karel Kratochvíl (starosta města Humpolce), Vít Zeman (náměstek Magistrátu Města Jihlavy), Petr Kratochvíl (historik a teoretik architektury), Kamil Mrva (architekt), Jan Hora (architekt) a Luděk Rýzner (OK PLAN ARCHITECTS). Moderátorem diskuse byl Richard Vodička.

Profil ateliéru

20 let jedeme architekturu
Dvacet let navrhujeme kvalitní architekturu. A stále nás to baví. Zkušený tým pod vedením architekta Luďka Rýznera se v kancelářích v Humpolci a Praze zabývá architekturou od drobných objektů přes rodinné domy až po velké komerční areály a komplexy.
Máme zkušenosti jak s interiéry, tak rozsáhlými urbanistickými celky. Pracujeme pro soukromé investory, tuzemské i nadnárodní společnosti působící v mnoha oborech. Naši klienti oceňují dlouholeté zkušenosti, znalost legislativy i všech navazujících procesů. A v neposlední řadě i osobní nasazení všech lidí v týmu OK PLAN ARCHITECTS.
O naší práci jsme vydali několik samostatných knih, Luděk Rýzner je letošním editorem prestižní Ročenky české architektury a naše realizace jsou pravidelně publikovány v tuzemských i zahraničních médiích. To vše je pro nás potvrzením, že jdeme po správné cestě.
Kvalitní architektura, porozumění klientovi i kontextu a soustavná práce… To jsou základní hodnoty OK PLAN ARCHITECTS. Nejen příštích dvacet let je budeme rozvíjet. www.okplan.cz
Autor: Tisková zpráva, 27.09.19 23:45
Návštěvnost: 8 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související architekti
Související ateliéry
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2019
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.