Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Startuje odborná konference pro BIM 2019
Startuje odborná konference pro BIM 2019

Společnost cadconsulting, přední český implementátor technologie BIM, pořádá 31. října – 1. listopadu 2019 odbornou technickou konferenci pro BIM.


Na akci se sejde několik desítek architektů, inženýrů, technických specialistů a dalších zájemců o technologii BIM. Nabitý den a půl dlouhý program zahrne jak přednášky, tak odborné workshopy.

"Na rozdíl od ostatních BIM konferencí, které jsou zaměřené na obecnější témata spojená s technologií BIM, na naší můžete očekávat informace více technického a hlavně praktického charakteru od odborníků z oboru stavebnictví i strojírenství. Prezentující se podělí o své know-how, o osvědčené postupy ale i slepé uličky, kterými si prošli v reálných projektech. Naším cílem je nejenom sdílet technické know-how, ale také praktické zkušenosti. Vybraná přednášená témata si budou návštěvníci moci vyzkoušet na prakticky zaměřených workshopech s využitím platformy Autodesk® Revit®," říká Rudolf Vyhnálek, jednatel pořádající společnosti cadconsulting.

Záměrem konference je rozšířit BIM komunitu a vytvořit platformu pro pravidelné potkávání. Proto se bude první večer odehrávat neformální networkingové setkání všech účastníků konference a klientů cadconsulting. Toto setkání pomůže architektům i dodavatelům nalézt partnery pro realizaci dalších BIM projektů. Řečníci pro BIMu 2019 mají letité zkušenosti z praxe, proto je konference primárně určena těm, kteří chtějí načerpat cenné know-how o BIMu.

"Hlavní část se bude skládat z několika přednášek, kde naši odborníci spolu se zástupci vybraných společností budou společně prezentovat praktické pozitivní i negativní zkušenosti z reálných projektů," popisuje dále R. Vyhnálek. V programu najdete témata, jako například "Nasazení BIM a projektové řízení v architektonicko-stavebním ateliéru", "Reálné a nereálné požadavky na BIM & TZB", ale i "Zkušenosti a úskalí při zadávání zakázek s požadavkem BIM".

V části workshopů pak zcela konkrétní postupy, jako například "Jak na výkopy nebo stavební jámu", "Omítky: Jak správně modelovat a vykazovat" nebo "Možnosti spolupráce statika a stavaře".
Témata workshopů: Vykazování ve vzduchotechnice prakticky, Jak efektivně spolupracovat mezi profesemi, Revit Clinic: Když Revit potřebuje doktora, ad.

Vstup včetně cateringu na celý dvoudenní program a doprovodné eventy stojí 4 900 Kč bez DPH. Registrace online na www.pro-bim.cz.

Celý program a registrace na konferenci na www.pro-bim.cz


Pořadatel konference

cadconsulting je konzultační společnost zaměřená na implementaci BIM technologie. Klientům pomáhá s jejím zavedením již od roku 2009. Soustředí se na přechod z 2D CAD řešení na BIM s využitím aplikace Autodesk Revit®. Pomocí implementace pomáhá klientům používat platformu Autodesk BIM při zachování stávající produktivity práce. Společnost cadconsulting se snaží o standardizaci BIMu v České republice, a proto jsou její zástupci aktivními členy Odborné rady pro BIM (czBIM) a Technické normalizační komise TNK 152. Má pobočky v Praze, Brně a Plzni.
www.cadconsulting.cz
Zdroj: cadconsulting
Vložil: Tisková zpráva, 30.09.19 12:30
Návštěvnost: 7 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2019
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.