Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Dřevěné podhledy Hunter Douglas – navržené přírodou
Dřevěné podhledy Hunter Douglas – navržené přírodou


Podhledy Hunter Douglas jsou vytvořeny pomocí pečlivě vybraného a zpracovaného dřeva, které vytváří přírodní vzhled. S celou řadou masivních a dýhovaných materiálů, které jsou k dispozici, můžeme vytvořit architektonické mistrovské dílo, které dává "WOW" efekt pro jakékoliv prostředí.

AKUSTIKA V DŘEVĚNÝCH STROPECH

v Hunter Douglas chápeme důležitost akustiky. To je důvod, proč jsou všechny naše vnitřní stropy vytvořeny tak, aby nabízely nejlepší akustické výkony bez degradace celkové estetiky stropu.

PROČ JE AKUSTIKA DŮLEŽITÁ?

Akustický komfort v kancelářském prostoru, ve škole nebo ve veřejné budově přispívá k naší spokojenosti, protože akustika ovlivňuje zdraví, komunikaci, produktivitu a učení. Hunter Douglas Architektonické akustické stropní produkty jsou nejlepším řešením pro dosažení vynikajícího akustického výkonu, komfortu a estetického prostředí.

DÝHOVANÉ ÚPRAVY

Naše dýhované systémy jsou k dispozici ve více než 40 povrchových úpravách dýh, pro vytvoření ideální atmosféry a pocitu. Standardní panely jsou ošetřeny průhledným lakem, ale pokud je vyžadován speciální vzhled, mohou být použity speciální barvy nebo laky. Listy dýhy je možné sesazovat zrcadlově (book match), za sebou (slip match) nebo střídavě za sebou nebo nahodile (mismatch) a vytvořit neobvyklý design.

KVALITA DŘEVĚNÝCH PODHLEDŮ

Náš důraz na kvalitu zajišťuje nejvyšší standard výrobních procesů, materiálů, strojů a hotových výrobků. Vynikající trvanlivost produktů Hunter Douglas přináší během životního cyklu produktu nižší náklady. Díky speciálnímu zpracování dřevěných panelů jsou některé druhy dřeva dokonale vhodné pro vlhké plochy, jako jsou bazény a další vlhká prostředí.
Zdroj: Hunter Douglas Architectural
Vložil: Tisková zpráva, 19.09.19 16:30
Návštěvnost: 16 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2019
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.