Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Delta Light na Designbloku
Delta Light na Designbloku

Lehká, vzdušná a přesto prostorově výrazná svítidla Soiree rozehrají hru světla a stínu na letošním Designbloku. Unikátní charakter světel zajistí, že se z různých směrů jeví zcela odlišně. Interakce kruhových a pravoúhlých forem se světlem spustí dynamické napětí na výstavním stánku společnosti Delta Light. Přijměte tímto pozvání na veletrh Designblok, největší přehlídku designu ve střední Evropě a objevte měnící se charakter svítidel Soiree.

Od teď také dekorativní

Delta Light je dlouhodobě známá především pro svá technicky pojatá architektonická svítidla. Nyní poprvé uvádí také kolekci dekorativních světel, která představí právě na Designbloku. Jádrem portfolia stále zůstávají technologicky vyspělá architektonická svítidla, nově je doplňují také dekorativnější světla v expresivních tvarech ze série Soiree. Tu tvoří závěsná svítidla s kovovým, avšak stále vzdušně působícím tělem.

Kulatá či hranatá, zlatá nebo černá, malá i velká

V nabídce jsou svítidla Soiree ve zlatém nebo černém matném provedení, s opálovým zdrojem nebo s žárovkou s přiznanými vlákny, a hned v několika velikostech, od malých s šířkou kolem 40 cm až po téměř metrové průměry. Série obsahuje kulatá a obdélníková svítidla, která jsou shodně tvořená kovovými lamelami centrálně obtočenými kolem světelného zdroje. Ty kolem něho vytvářejí transparentní závoj a lámou světlo, které vrhá charakteristické stíny. V prostoru fungují svítidla Soiree jako velkolepé solitéry stejně dobře jako kompozice více světel různých tvarů, velikostí i barev.

Delta Light na Designbloku

Estetickou lehkost, dokonalé technické zpracování, a především hru světla a stínu svítidel Soiree můžete vidět na letošním Designbloku ve dnech 17. - 21. října 2019. Stánek Delta Light najdete již tradičně v pravém křídle Průmyslového paláce v Superstudiu.
Zdroj: Delta Light Czech s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 20.09.19 07:30
Návštěvnost: 19 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2019
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.