Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Koncepční studie parků NKP Vyšehrad - vypsání veřejné zakázky

Národní kulturní památka Vyšehrad, příspěvková organizace zřizovaná Hlavním městem Prahou, vypisuje veřejnou zakázku malého rozsahu na služby č. NKPV/60/2019 pod názvem: “KONCEPČNÍ STUDIE PARKŮ NKP VYŠEHRAD”.
NKP Vyšehrad patří mezi nejvýznamnější místa českých dějin a zároveň patří svou polohou k nejviditelnějším pražským urbanistickým a krajinářskám celkům. V této souvislosti se předpokládá, že jeho údržba a rozvoj bude probíhat kontinuálně a to na základě dlouhodobých vizí a strategií. V současnosti se ustálilo využité objektů v areálu s ohledem na jejich stav a historii a je možné reálně plánovat jejich další rozvoj.
Koncepční studie by měla definovat a formulovat především ucelenou vizi a stretegii přístupu k rozvoji celého území a celkové kompoziční řešení parkových ploch s ohledem na využití území NKP a jeho památkovou ochranu. S vybraným dodavatelem by měla probíhat dlouhodobá spolupráce na naplňování této koncepce, vznik managmanet plánu a filozofie přístupu k údržbě a správě území NKP na několik desetiletí. Podstatným bodem je také komunikace této vize a plánu mezi jednotlivými subjekty v území i směrem k laické i odborné veřejnosti.
Žádosti o účast je možné podávat do 2.8.2019. Veškeré informace o řízení jsou dostupné na webu.
Zdroj: Ing. Drahomíra Kolmanová, vedoucí úseku parků
Vložil: Tisková zpráva, 16.07.19 11:50
Návštěvnost: 3 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Srpen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.