Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Prostějov řeší dostavbu centra pomocí urbanistické soutěže

Město Prostějov vyhlásilo urbanistickou soutěž na řešení dostavby jižní části centra města. V oblasti dnešní tržnice, kulturního centra, bývalé sodovkárny a židovských domků asanovaných v době normalizace by měl vzniknout živý kus města. Dnes jsou plochy využívány především pro živelné parkování, v budoucnu však počítá radnice se stavbou parkovacího domu, který mají také soutěžící za úkol do řešeného území umístit. Přimyslet mají i místo pro novou městskou tržnici, ta stávající je již v nevyhovujícím stavu.
Výsledky soutěže budou známy koncem září, soutěžící mají čas své návrhy podávat do 18. září 2019. Více informací a soutěžní podmínky jsou k dispozici na profilu zadavatele – města Prostějova a na webových stránkách České komory architektů.
Zdroj: ČKA
Vložil: Tisková zpráva, 04.07.19 14:05
Návštěvnost: 5 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Srpen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.