Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
INTRO: Věříme, že kvalitní architektura může změnit svět

Věříme, že je důležité přemýšlet o stavbách, které vznikají, o prostoru, jenž nás obklopuje. Mít možnost inspirovat se, sledovat světové trendy, být inovativní, dělat věci jinak. Po svém. Lépe.


Na základě této filozofie se ve spolupráci s jedněmi z nejlepších českých architektů snažíme monitorovat novinky, zajímavosti a netradiční projekty, které na scéně architektury vznikají. Naším cílem je přinášet odborníkům i laické veřejnosti jejich ucelený přehled – srozumitelně a zároveň detailně. Protože nás zajímá i osobní pohled tvůrců na jejich realizace či na související problematiku, udržujeme s nimi často osobní kontakt a formou rozhovorů ho zprostředkováváme i ostatním.

Ve třetím vydání časopisu INTRO si můžete přečíst rozhovor s Adamem Carusem, který byl v roce 2011 jmenován profesorem na ETH v Curychu, kde přednáší obor architektury a stavitelství.

Přehled o základních materiálech

Jistě jste zaznamenali, že jednotlivá vydání INTRA jsou orientována na určitý stavební materiál. Vedle tradičních, mezi než patří například dřevo, cihla nebo kámen, jsou to i méně obvyklé jako třeba plast či textil. Naším cílem je se k nim neustále vracet, a přinášet tak nové a nové stavby, které se k danému materiálu vážou a které během doby, kdy jsme se věnovali těm ostatním, vznikly. Protože se však do papírového časopisu ani zdaleka nevejde všechno, co stojí za vaši pozornost, zřídili jsme na našem webu sekci pro předplatitele, kam budeme postupně přidávat spoustu bonusových článků (včetně rozhovorů) a materiálů, například detailnější výkresy, fotografie a další.

Kromě rozhovorů se známými osobnostmi najdete v časopisu INTRO i spousty skvělých staveb doplněných o detailní výkresy

Čas na změnu

Věříme, že kvalitní architektura může změnit svět. Již nyní vznikají stavby, jež jsou hodny následování (část z nich vám představíme také v říjnovém vydání INTRA zaměřeném na vodu a projekty, které s touto životodárnou tekutinou umějí hospodařit). Prvním krůčkem k tomu, aby se tyto stavby staly inspirativními, je to, že se informace o nich dostanou do širšího povědomí. Roli zprostředkovatele hraje právě časopis INTRO, který seženete buď ve vybraných prodejnách v Česku i na Slovensku (https://www.intro.cz/koupit) nebo ho můžete objednat na našem e-shopu (https://www.intro.cz/eshop). Pokud však na nové vydání nechcete čekat a chcete ho mít u sebe dříve, než bude volně k zakoupení, můžete využít také možnost předplatného. Díky tomu jednak nemusíte myslet na to, kdy jednotlivá čísla vycházejí, jednak je ve své schránce najdete už několik dní poté, co opustí tiskárnu. Můžete být tedy mezi prvními, kdo se na změně architektury bude podílet.


Více o předplatném

Předplatné má i mnoho dalších výhod. Vedle toho, že budete mít přístup ke zmiňovaným bonusovým článkům a materiálům, nebudete platit poštovné ani balné. Navíc za čtyři čísla (tedy roční předplatné) zaplatíte pouhých 589 korun namísto 756, které byste do časopisu investovali v případě, že byste si každé vydání kupovali zvlášť. Na předplatném tedy ušetříte více než 20 procent. Jako předplatitel nepřijdete ani o speciální čísla (například INTRO – Rostlina nebo INTRO – Rodinné domy, které pro vás připravujeme na prosinec letošního roku). Máte-li navíc ve svém okolí někoho, kdo se zajímá o architekturu, předplatné pro něj bude ideálním narozeninovým nebo vánočním překvapením.


Podpořte projekty, které jdou svou vlastní cestou. Odebírejte INTRO. Protože na architektuře záleží.
Zdroj: INTRO
Vložil: Tisková zpráva, 01.07.19 14:30
Návštěvnost: 5 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Srpen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.