Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Zaoblené profily příček MILT – vpusťte organické tvary do vaší kanceláře
Zaoblené profily příček MILT – vpusťte organické tvary do vaší kanceláře

Současný trend v designu komerčních interiérů podporuje lehkost a estetiku. V kancelářských prostorách se mají zaměstnanci cítit příjemně a rádi zde trávit svůj čas. Zaoblené profily příček MILT, ať už v řešení s dvojsklem MiltDesign nebo s jednosklem GlassTech, vnášejí do interiéru dosud nezvyklé organické tvary a umožňují osekávat ostré hrany a úhly.

Kanceláře HB REAVIS v Bratislavě

V realizovaném řešení zaoblených profilů příček MiltDesign pro mezinárodní developerskou společnost HB Reavis v jejím bratislavském sídle jsme se pustili do velmi odvážných různě zaoblených tvarů zasedacích místností.

V případě zasedací místnosti se speciálním akustickým obložením a výsekovým sklem je při zvýšené potřebě soukromí možné skleněný průhled zakrýt závěsem. Možností jsou samozřejmě také žaluzie, zatmívaná nebo různě barevná skla či polepy a potisky skleněných příček.

Pobočka ČSOB ve Vyškově

Zaoblené profily příček GlassTech s jednosklem v prostorách vyškovské pobočky banky ČSOB umožňují bankéřům vizuální komunikaci s klienty, ale zachovávají vysokou neprůzvučnost. Při jednáních o finančních prostředcích klientů, tak k ostatním osobám na pracovišti neunikne ani slovo.

Kancelářské prostory společnosti Sygic

A nakonec zaoblené profily příček GlassTech v bratislavských kanceláří společnosti Sygic se zapuštěnými stropními a podlahovými profily umožnily vytvořit jedinečnou zasedací místnost, která je s doplněním nábytku v retro stylu dominantou těchto vzdušných a moderních prostor lídra v oblasti navigačních systémů.

Nebojte se zaoblených profilů skleněných příček a jejich využití v komerčních interiérech. Díky zaobleným profilům přestavitelných prosklených příček MILT, budou kancelářské prostory a další komerční prostory různého druhu, působit harmonicky a přitom nadčasově. Vysoká neprůzvučnost přestavitelných příček MILT, jedinečnost dodaného řešení, realizace zakázky od A do Z a pozáruční servis jsou pro českou společnost MILT samozřejmostí.MILT PRAHA
Budova Gen, U garáží 1
170 00 Praha 7

MILT BRNO
Vintrovna 433/3e
664 41 Popůvky

www.milt.cz
info@milt.cz
Autor: Tisková zpráva, 01.07.19 13:15
Návštěvnost: 5 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Srpen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.