Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Černé kliky použitelné jak v interiéru, tak v exteriéru
Černé kliky použitelné jak v interiéru, tak v exteriéru

Černé okenní, dveřní i nábytkové kování je dnes trendy. Stalo se běžnou součástí interiérů i exteriérových částí staveb. Černá je nadčasová, nenudí a jednoduše se kombinuje s různými styly materiálů a se všemi barvami. Ať máte rádi industriální styl, útulný a domácký interiér nebo preferujete minimalismus, černá vždy dopadne dobře. Právě pro toto multifunkční použití je černá neuvěřitelně populární.

Kvalita černého povrchu

Narůstající poptávkou po černém kování se dlouho zabýváme. V posledních letech jsme se zaměřili na zlepšování kvality černého povrchu, která není samozřejmostí. Dveřní klika je velmi používaná součást dveří, která musí odolat mnohému namáhání a opotřebení. Exteriérová klika navíc čelí povětrnostním podmínkám. Černý povrch musí mít tak dobrou kvalitu, aby si dlouhodobě udržel původní vzhled a kvalitu. Díky poslednímu vývoji našich produktů můžeme tuto kvalitu zaručit.


Kolekce

Naše designérské kolekce v černé jsou používané v nejkrásnějších typech projektů. Nejpopulárnější jsou kolekce ONE SERIES by PIET BOON, SQUARE SERIES by JAN DES BOUVRIE a TENSE SERIES by BERTRAM BEERBAUM. Všechny naše kolekce obsáhnou kování do celého interiéru. Naše produkty pro dveřní, okenní a nábytkové kování s doplňky mohou být vzájemně kombinovány a vytvoří skvěle dotažený interiér.
Dopřejte vašemu interiéru dotek černé krásy pomocí kování s černým povrchem.

Nechte se inspirovat projekty uskutečněnými s Formani v České republice.
Boutique hotel Mezi plůtky - Design Daniela Hradilová
Byt, Praha - Architekt David Kazický
Zdroj: TiraCS s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 07.06.19 11:00
Návštěvnost: 13 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Katalog
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.