Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Střecha domu jako kabriolet
Střecha domu jako kabriolet

Využít plně potenciál podkrovních prostor, vizuálně otevřít místnost pro pocit volnosti, vzdušnosti – ano, děkuji, dám si. Charismatické výhledy na věže, střechy či do přírody – ano, také!

Pokud máte možnost otevřít své podkroví velkoplošným posuvným střešním prosklením, pak to rozhodně udělejte.

Dobře navržené prosklení střechy má jedinečnost, luxus, velkou porci romantiky a při současných technologiích i celoroční tepelný komfort. Fotografie ilustruje, že ateliérové střešní okno dává místnosti právě ten prostor a jedinečnost.

"Soukromým investorům i developerům se investice do kvalitního a krásného střešního prosklení bohatě vrátí - v prodejní ceně bytu či v radosti z bydlení v něm. Schválně si tyto místnosti představte s jedním či dvěma běžnými typovými střešními okny. Je to pro vás rozdíl?" říká Jakub Formánek za českého rodinného výrobce Solara.

Posuvné střešní prosklení posune podkroví o hodně výše

"Posuvná střešní prosklení vyrábíme rádi. Pokud máte možnost otevřít své podkroví velkoplošným posuvným střešním prosklením, pak to rozhodně udělejte :-), budete jásat. Pro naše zákazníky je PERSPEKTIV třešní na dortu, výrazně ovlivní úroveň bydlení v daných prostorách," komentuje řadu posuvného prosklení pro střechy Jakub Formánek.

Kvalitní návrh prosklení podkroví stojí na použitých profilech a jejich zateplení, na parametrech zasklení, stínění i kvalitě montáže do střešního pláště.

Kuchyně, pracovna i ložnice v podstřeší mohou být stísněné, anebo parádní, oblíbené, vzdušné.

Poradenství pro celoroční tepelný komfort

"Řešte s námi jak upravená skla zvolit pro letní slunce či pro zimní mrazy. Jaký systém zastínění je vhodný pro ateliérová okna a který naopak funguje bídně. Poradíme s napojením elektrootvíračů našich oken na řízené větrání či na inteligenci bytu. Dodáme vám systém s dešťovým i bezpečnostním senzorem, je-li to pro vás důležité." popisuje Jakub Formánek poradenství k používaným technologiím.

Chcete-li vytvořit ze svého podkroví kabriolet díky posuvnému střešními prosklení, vytvořit jedinečný interiér a zúročit prostor mezi střechami, navštivte inspiraci na www.solara.cz/reference a kontaktujte výrobce.

Solara s.r.o.
info@solara.cz, 602 176 036, Facebook.com/KrasneBydleniVPodkrovi
Zdroj: Solara s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 28.05.19 08:30
Návštěvnost: 15 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Katalog
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.