Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Modulární městský mobiliář G-ROW
Modulární městský mobiliář G-ROW


Na podzim loňského roku představila společnost PRESBETON na stavebním veletrhu FOR ARCH novinku – městský mobiliář G-ROW, který lze uplatnit běžným způsobem jako jednotlivé finální výrobky (lavička bez opěradla a s opěradlem, sedák, stojan na kola, květináč, odpadkový koš, dělicí sloupek s osvětlením) anebo jako volně kombinovatelné sestavy. Díky shodnému půdorysnému modulu podstavy 800 × 800 mm, lze jednotlivé elementy, jež jsou obsaženy v základních výrobcích, vzájemně propojovat a seskládávat do tvarově i funkčně odlišných forem.

Tento stavebnicový systém poskytuje architektům a projektantům možnost upravovat výslednou podobu dle svých konkrétních představ. Princip postupného "vyrůstání formy" je přenesen do tvarosloví základního elementu, jež se organicky vynořuje ze souvislé betonové platformy. Aby byl tento efekt umocněn, je systém doplněn o litou dlažbu stejných povrchových kvalit. Ta je vyrobena stejnou technologií a ze stejné směsi betonu. Dlažba GROW je současně navržena ve shodném modulu 800 × 800 a tloušťky 60 mm, vhodně tak doplňuje sestavy výrobků. Koncepčně vychází celá série z jediného základního betonového elementu, který se v různých modifikacích uplatňuje jako nosný prvek všech výrobků. Základní element je vylehčen o dutinu, jež může být vybavena LED podsvětlením, takže veškeré výrobky či sestavy mohou být v potemnělém veřejném prostoru světelně vyakcentovány.

Všechny betonové prvky tohoto systému jsou mrazuvzdorné a jsou opatřeny impregnací Protect System TOP proti znečištění a pronikání vody.

Autorem těchto nevšedních betonových prvků je NEXT Level Studio ve spolupráci se společností PRESBETON.

Více na www.presbeton.cz
Zdroj: PRESBETON Nova, s. r. o.
Vložil: Tisková zpráva, 27.05.19 13:45
Návštěvnost: 12 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.