Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Olověný Fuchs f Kleci - vernisáž v MG

V úterý 21. května 2019 v 19:00 hodin se v Místodržitelském paláci Moravské galerie na Moravském náměstí 1a v Brně uskuteční vernisáž výstavy Olověný Fuchs f Kleci, která vznikla na základě propojení architektonických studentských soutěží Olověný Dušan (FA ČVUT), Ještěd f Kleci (FUA TUL) a Cena Bohuslava Fuchse (FA VUT), které pořádají sami studenti, aby získali externí pohled na výuku architektury na svých školách. Snaží se rozvířit diskuzi, hovořit o metodice, tradici a inovacích, o prostředí jednotlivých škol i o studentech a učitelích samotných.
První zastávkou společně iniciativy bylo pražské Centrum architektury a městského plánování, nyní s malou obměnou, doputovala do Moravské galerie. Nejlepší projekty oceněné porotami jednotlivých soutěží na výstavě doprovázejí tři různé instalace ateliérů, které jsou rovněž laureáty zmíněných cen v Praze, Liberci i v Brně. Každému projektu je věnována pohlednice s popisem, kterou si návštěvník může odnést, poslat a podělit se o své pocity s přáteli a celým světem.

Facebooková událost >
Zdroj: SPA, SOFA, AUF
Vložil: Tisková zpráva, 20.05.19 13:00
Návštěvnost: 10 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Srpen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.