Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Co je architektura? přednáška Sporadical na FSv ČVUT

Ve středu 24. dubna 2019 v 18:00 hodin se na Fakultě stavební ČVUT uskuteční přednáška na téma Co je architektura?, kdy vystoupí pražský ateliér SPORADICAL, který tvoří Aleš Kubalík, Josef Kocián, Jakub Našinec a Veronika Sávová.
Přednáška proběhne v ateliéru D Fakulty stavební ČVUT, Thákurova 7 v Praze a je volně přístupná studentům i veřejnosti. Akci probíhá za podpory Spolku AS Plus & Architektura a stavitelství FSv ČVUT. Po přednášce je naplánovaná diskuse.
Architektonický atelier SPORADICAL tvoří od roku 2003 kolektiv výše jmenovaných architektů, doplněný podle charakteru projektu ověřenými spolupracovníky a specialisty. Věnují se koncepční architektuře a urbanismu. Racionálně promýšlený koncept doplňují o výraznou výtvarnou stránku. Zpracovávají projekty různých měřítek i typologií, vždy se snaží o intenzivní komunikaci a spolupráci s investorem.
Naše práce získala několik odborných ocenění, v roce 2007 cenu Grand Prix architektů, v roce 2009 Cenu starosty Prahy 6, v roce 2014 Cenu Think Arch.

Facebooková událost >
Zdroj: FSv ČVUT
Vložil: Tisková zpráva, 24.04.19 08:25
Návštěvnost: 16 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.