Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Přesné kuchyně pro architekty
Přesné kuchyně pro architekty

Kuchyně na míru je dnes zaklínadlo každého truhláře nebo kuchyňského studia. A klienti? Pokud mají interiér navržený od architekta, je samozřejmostí, že kuchyně na míru je součástí interiéru. Tady je sedm přesných rad, jak se při realizaci kuchyně nespálit.

Rádi bychom klišé o "kuchyních na míru" uvedli na pravou míru. Jako architekt vytváříte komplexní prostor a v případě rodinného bydlení je jeho klíčovou místností kuchyně, často propojená s obytným prostorem. Kuchyně na míru se pro tento prostor navrhuje v podstatě vždy. Ať už kombinujete "supermarketové" řešení, nebo spolupracujete s truhláři a ti podle vašeho návrhu vyrábějí nábytek přímo na míru. Kvalitně provedená kuchyně se vždy vytváří z určitých modulů a na základě principů, které musíte při návrhu dodržet. Ať už kuchyni "skládáte" v kuchyňském studiu, nebo pečlivě ladíte, například s námi v LE BONu.

Kuchyně LE BON

Jak postupujeme v LE BONu v případě návrhů a realizace kuchyní? Tady je sedm základních bodů, které byste jako klient i architekt neměli pominout při návrhu kuchyně.

1. Vždy rozhoduje prostor

Ať už máte k dispozici stometrový obývací pokoj s kuchyní nebo skromnější dispozici, vždy záleží především na funkčních vazbách v samotném prostoru. Kuchyně je kombinace architektury, technologií, řemesla… a neúprosné logiky. Každý, kdo někdy vařil nedělní tříchodový oběd, potvrdí, že každý chybný centimetr nebo dveře otevírající se na špatnou stranu velmi rychle pocítíte. Plánujte svou kuchyň s odborníky.

2. Materiály

Nepřeberné množství materiálů dává obrovské možnosti: od klasických materiálů až po ty ultramoderní: o použití Corianu® jsme psali například zde. My v LE BONu rádi používáme krásné a odolné materiály. V kuchyni to je například sklo nebo nerez. Praktičnost a krása by měly být dva hlavní požadavky na kuchyni: ať už jste architekt nebo klient.

3. Zkušenosti

Pokud vyrábíme kuchyni podle návrhu architekta nebo interiérového designéra, víme, jak pracovat s materiály, detaily a jejich spojením. Důraz na detail je klíčovým a hlavním znamením značky Lebon. Při návrhu tak ušetříte nemálo času, protože nabízíme prověřené a technicky i esteticky vyhovující řešení. Víme totiž, že na kvalitně zpracovaných detailech stojí celá kuchyň.

4. Nebojte se barev

Na této realizaci ukazujeme, že v domě, kde je dostatek světla, prostor kuchyně i přes použití tmavých barev působí vzdušně a světle. Kuchyňská linka nemusí být jen bílá nebo ve světlém dřevodekoru. V LE BONu jsme odvážní, stejně jako naši klienti. Prohlédněte si galerii kuchyní. Od šedé, přes dřevěné až po černou.

5. Krásné & praktické

Na nábytku této konkrétní kuchyně jsme použili starou dubovou dýhu s neopakovatelnou kresbou. Materiál vzniklý recyklací starých dubových trámů a k němu černé a šedé plochy z odolného kompaktního laminátu. Jsou praktické, dobře se udržují a nejsou na nich vidět otisky prstů. Například kovová konstrukce s policemi, kterou prochází digestoř a osvětlení, zaujme v kuchyni jako první.

6. Řemeslo a odolnost

Naše technologie i praxe našich řemeslníků vám dávají jistotu, že dostanete špičkový servis. Precizně provedené detaily, funkční a kvalitní kování, i všechny ostatní navazující materiály. Víme, že kuchyně LE BON způsobují svým majitelům a uživatelům radost. Rádi ji budeme sdílet i s vámi.

7. Reference

Než se pustíte do kuchyně na míru, přijďte do našeho showroomu LE BON v Brně a na vlastní oči si prohlédněte, jak všechny parametry kvalitní kuchyně naplňujeme v praxi. Nejlepší reference je osobní zkušenost: na našem webu najdete kromě galerie kuchyní i obsáhlý blog, kde o všech našich principech, detailech i vychytávkách podrobně píšeme.

Černá kuchyně? Proč ne!

Mladý manželský pár nás původně oslovil s představou bílé kuchyně. Po návštěvě brněnského showroomu bylo ale vše jinak. Protože je v domě dostatek světla, prostor kuchyně i přes použití tmavých barev působí vzdušně a světle. Na nábytku je použitá stará dubová dýha s neopakovatelnou kresbou, vzniklá recyklací starých dubových trámů. Černé a šedé plochy z odolného kompaktního laminátu se dobře udržují a nejsou na nich vidět otisky prstů. Kovová konstrukce s policemi, kterou prochází digestoř a osvětlení, zaujme v kuchyni jako první. Pracovní deska je skleněná, se saténovým povrchem. Ostrůvek má kromě klasických výsuvů a dvířek několik dalších ukládacích prostor: otevřenou niku, dřevěný šuplík a výklopný boxík, a pro kuchyně Le bon typický kastlík na bylinky. Všimněte si mini vinotéky ve spodní části ostrůvku. Robustní skříň slouží jako spíž. Police jsou umístěny i na dveřích. Otevřením dveří se všechny drátěné košíky vysunou dopředu - všechny uskladněné potraviny jsou takto snadno dostupné.

Svět LE BON

Od roku 1996 budujeme s nadšením značku LE BON. Originální, jednoduchý a s citem pro detail. Koupelnový nábytek je založený na osobní diskuzi s klienty, nasloucháme jim, a často se z nich stávají naši přátelé. Společně objevujeme prostor, vybíráme materiály, a ta nejlepší funkční řešení. Někdo takovému procesu říká design. My ho nazýváme svět LE BON. Svět, který propojuje design, kvalitu, eleganci a exkluzivitu.
Naším posláním je vytvářet originální nábytek trvalé hodnoty a prostředí, v němž má každý detail svůj význam, účel a funkci. Neustále se učíme a přemýšlíme. Sledujeme trendy v designu, architektuře, materiálech a technologiích, které každý rok promítáme do nových kolekcí.
Máme navíc k dispozici vlastní moderní výrobní technologie a zručné řemeslníky. Výsledkem je prémiový nábytek LE BON do Vaší kuchyně a koupelny.
Více kuchyní najdete na www.lebon.cz/kuchyne

Jste architekt a chcete špičkovou kuchyni na míru vámi navrženému interiéru?
Kontaktujte:
Klára Nováková
T: +420 544 527 612; M: +420 603 810 583
E: novakova@lebon.cz
Navštivte náš showroom. Více na www.lebon.cz
Zdroj: LE BON
Vložil: Tisková zpráva, 02.05.19 17:30
Návštěvnost: 16 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Katalog
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Červenec 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.