Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Cheb bude nabízet na webu všechny volné pozemky a domy

Cheb - Město Cheb bude na webových stránkách nabízet všechny volné pozemky i domy pro případné investory. Chce tak podpořit soukromé investice a přilákat i investory odjinud než z Chebu, řekl ČTK starosta města Antonín Jalovec (VPM).

Město provozuje vlastní webové stránky chebskenemovitosti.cz, na kterých nabízí městské nemovitosti k prodeji nebo pronájmu. V nabídce bylo ale zatím jen pár nemovitostí.

"Dali jsme zastupitelstvu na vědomí, že hodláme na tento web umísťovat všechny důležité pozemky, které jsou určeny k zástavbě, protože se ukazuje, že v minulosti byli v Chebu upřednostňováni zájemci, kteří se dobře vyznají na místním realitním trhu a mají informace, které ve zbytku republiky chybí," uvedl Jalovec.

Na webu by se tak měly objevit nejen pozemky, ale i městské byty, které si zájemci mohou sami opravit, nabídky nebytových prostor a podobně.

Jak ale upřesnil Jalovec, nabídka na webových stránkách není oznámením záměru prodeje. V případě zájmu musí být záměr veřejně oznámen a pak prodej schválit zastupitelstvo.
Autor: ČTK, 23.04.19 08:30
Návštěvnost: 15 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Srpen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.