Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Posuvné a okenní systémy Schüco byly 3x oceněny porotou iF Design Awards 2019
Posuvné a okenní systémy Schüco byly 3x oceněny porotou iF Design Awards 2019
Puristický design a funkčnost zapůsobily
Úzké pohledové šířky profilů a integrované funkce zapůsobily pozitivně na mezinárodní odbornou porotu prestižní soutěže iF Design Award 2019, která ocenila hned tři produkty Schüco: Posuvné systémy Schüco ASE 60/80 s mechatronickým kováním TipTronic, panoramatický posuvný systém Schüco ASE 67 PD a panoramatický design tepelněizolačních oken Schüco AWS 75 PD.SI. Více na www.schueco.cz
 

iF Design Award 2019 v kategorii Produkt:
Posuvné systémy Schüco ASE 60/80 s kováním TipTronic nastavují nové standardy


Hliníkové posuvné systémy Schüco ASE (Aluminium Sliding Element, stavební hloubka 60 a 80 mm) s kováním TipTronic pro automatické ovládání nastavují nové standardy pro mechatronické posuvné systémy. Systém nabízí širokou škálu možností otevírání a komfortního ovládání v závislosti na požadavcích na estetiku a design, křídla mohou být posuvná nebo posuvná se zdvihem. Systém Schüco ASE 80 pro terasy či zimní zahrady s osazovacím rámem s 1, 2 nebo 3 kolejnicemi umožňuje realizaci prosklených ploch s výškou až 3,5 metrů a do hmotnosti křídla až 350 kg. Úzké pohledové šířky profilů s puristickým designem poskytují maximální transparentnost. O velmi snadný a bezpečný pohyb křídel se starají technologie Schüco SmartStop a Schüco SmartClose. Technologie Schüco SmartStop měkce, ale efektivně dobrzďuje pohyblivé křídlo posuvných dveří se zdvihem a následným zatažením do osazovacího rámu zvyšuje jejich bezpečnost. Schüco SmartStop lze alternativně použít u posuvných systémů se zdvihem, kde je vyžadována větší úroveň bezpečnosti.

iF Design Award 2019 v kategorii Produkt:
Panoramatický posuvný systém Schüco ASE 67 PD s nulovým prahem

 
Posuvný systém Schüco ASE 67 ve variantě Panorama Design dovoluje plně integrovat okenní profil do stěn budovy pro opravdu maximální výhledy. Křídla mohou mít rozměry až 3,2 x 3 metry s hmotností do 400 kg, pohodlí umocňují nulové prahy.

iF Design Award 2019 v kategorii Produkt:
Panoramatický okenní systém Schüco AWS 75 PD.SI v čistém designu lícujících profilů


Panoramatický systém tepelněizolačních hliníkových oken Schüco AWS 75 PD.SI (základní stavební hloubka 75 mm, Panorama Design, Super Insulated) vytváří impozantní okenní plochy, štíhlé profilové šířky umožňují maximální výhledy a světelnost. Na luxusním vzhledu se podílejí plošně lícující profily ve spojení s elegantní spárou, uchycení kliky bez rozety a designové kliky. Okenní systém AWS 75 PD.SI může být integrován i do sloupko příčkových fasád jako vložená nebo i pásová okna.
Zdroj: Schüco CZ s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 15.04.19 20:00
Návštěvnost: 8 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Červenec 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.