Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Inovativní VELUX ACTIVE sbírá ocenění. Uspěl na veletrzích v Praze i v Brně
Inovativní VELUX ACTIVE sbírá ocenění. Uspěl na veletrzích v Praze i v Brně


Hned tři významná ocenění získala v konkurenci desítek dalších produktů společnost VELUX se svým systémem VELUX ACTIVE. V březnu VELUX uzavřel vítězný hattrick ziskem Zlaté medaile SVB 2019 na Stavebním veletrhu Brno. Cenu si odvezl i z veletrhů Střechy Praha a For Arch. "Nesmírně si vážíme trojice ocenění pro systém VELUX ACTIVE, který uživatelům zajišťuje automatickou a zdravější domácnost. Jsme rádi, že mezi porotami nezůstala bez povšimnutí také možnost dodatečné montáže systému na okna, která byla nainstalována před více jak 15 lety," uvedl koordinátor komunikace společnosti VELUX Zdeněk Okáč.

O Zlatou medaili Stavebního veletrhu Brno se ucházelo celkem čtrnáct produktů. Odborná komise ocenila řídící jednotku vnitřního prostředí VELUX ACTIVE. Jedná se o inovativní technologii, která pečuje o domácnost i zdraví obyvatel domu. Otvírání a zavírání oken, stahování rolet i žaluzií systém dokáže sám prostřednictvím chytrých senzorů, které měří teplotu, vlhkost a hladinu oxidu uhličitého v budově, správně načasovat a vytvářet tak zdravější prostředí. Uživatelé navíc mohou vše sami jednoduše ovládat prostřednictvím smartphonu a díky kompatibilitě s Apple Home Kit také hlasem. "Společnost VELUX přináší na trh uvedené zařízení době, kdy se v České republice připravuje implementace nové evropské směrnice o energetické náročnosti budov. Ta klade důraz nejen na energetickou efektivnost, ale také na vizuální a tepelný komfort a využívání přírodních zdrojů. Právem si firma odnesla za jednotku VELUX ACTIVE prestižní ocenění Zlatou medaili SVB 2019, neboť přispívá k zavádění dobrých postupů při zkvalitňování prostředí, kde trávíme většinu svého života," uvedl prof. Ing. Jiří Hirš, Csc., který byl jedním z členů poroty.

VELUX ACTIVE pochválili letos v únoru také členové odborné poroty na veletrhu Střechy Praha. Systém získal čestné uznání v soutěži Zlatá taška, která vyzdvihuje produkty, jejichž parametry jsou srovnatelné se světovou úrovní a určují trend vývoje ve svém oboru.

Ocenění si VELUX odvezl také z veletrhu For Arch, který se konal loni v září. Cenu GRAND PRIX získávají exponáty, které jsou podle poroty technologicky inovativní, mimořádně kvalitní, úsporné, cenově přijatelné a jejich výrobě nebo využití je brán ohled na životní prostředí. VELUX ACTIVE před odbornou porotou obstál v konkurenci téměř padesáti přihlášených produktů.

Zdroj: VELUX Česká republika, s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 03.04.19 08:00
Návštěvnost: 18 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Červenec 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.