Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
OxyD’Arthe nabídne v interiéru unikátní dekory
OxyD’Arthe nabídne v interiéru unikátní dekory

Společnost ALPRELI s.r.o., specialista na dekorativní barvy, betonové stěrky a efekty oxidace prémiové kvality je akreditovaným distributorem dekoračních povrchů italské společnosti SPIVER s.r.l. ze Sicílie.


Efekt přirozené oxidace

OxyD'Arthe je originální produkt na dekoraci interiéru a řadí se mezi špičku svého druhu. To hlavně svou kvalitou zpracování a použitých materiálů. Dodá autentický efekt oxidace pro jakýkoliv povrch. Tento originální dekorativní systém koroze je velmi populární v současné architektuře.

Vlastnosti, které upoutají

Jeho největší výhodou je zdravotní a ekologická nezávislost, protože suroviny pro jeho výrobu jsou chemicky neupravené a čisté materiály. Proto se také dekorační povrch OxyD'Arthe začal rychle používat při vnitřních úpravách restauracích, hotelů, bank a pod. Svou dobrou pověst si získal hlavně díky famóznímu vzhledu, jednoduché aplikaci a vlastnostem jakými jsou trvanlivost, otěruvzdornost i omyvatelnost vodou.


Kreativitě se meze nekladou

OxyD'Arthe umožňuje uplatnit tvůrčí aktivitu a představivost aplikátorů, k obohacení interiérů důležitou hodnotou elegance a souladu. Neomezený počet dekorativních efektů garantuje vytvářet nádherné povrchy v jakémkoliv stylu. K dispozici je ve dvou neutrálních baleních, a to Copper (měď) a Iron (železo). Tyto je možné kombinovat s nekonečným počtem jednoduše vytvořených efektů. Spolu s kreativní a unikátní aplikační metodou dělají tento produkt mimořádně speciální povrchovou úpravou pro skutečné milovníky interiérového dizajnu nejvyšší třídy.


Velký rozsah použití

Dekorační materiál OxyD'Arthe je určen k dekoraci povrchu kromě stěny i na omítkový a sádrový povrch, beton, dřevo, sádrokarton, umakart, kov i plast. Může se aplikovat i na povrch silných zdrojů tepla jakými jsou např. krb, radiátor, atd. Jeho aplikace je povolena v prostorách obývacích pokojů, kuchyní, ložnic, koupelen, dětských pokojů, chodeb, wellness, kanceláři a jiných pracovních, či soukromých míst. Samozřejmostí je použití v budovách venkovské turistiky, hotelech, motelech a mnoha jiných strukturách určených na ubytování. Aplikace dekoračního materiálu OxyD'Arthe je povolena v prostorách i ve vlhkých prostředích, pro privátní projekty, ale samozřejmě i na hotelové a komerční objekty, či reprezentační prostory. Tento produkt spolu s patřičným ochranným lakem má takovou vlastnost i výdrž, aby odolal silný tlak vody dopadající na povrch ve sprchovém koutu a tudíž je také určen k dekoraci povrchu, který je v přímém styku s vodou.

Pro všechny produkty a reference této společnosti neváhejte navštívit její internetové stránky www.alpreli.com nebo sociální sítě Facebook a Instagram, kde najdete inspiraci.
Zdroj: ALPRELI s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 11.04.19 20:45
Návštěvnost: 16 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Katalog
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Červenec 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.