Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Společnost Hörmann – to jsou i kvalitní a moderní interiérové dveře
Společnost Hörmann – to jsou i kvalitní a moderní interiérové dveře


Společnost Hörmann, významný dodavatel garážových vrat, pohonů, dveří a zárubní začal v roce 2016 i na českém trhu nabízet rozsáhlý sortiment dřevěných interiérových dveří, jejichž předností jsou kvalita a velká variabilita. Letos představila firma novinky z tohoto segmentu na prestižním veletrhu BAU v Mnichově.


Interiérové dveře značky Hörmann se vyznačují špičkovou kvalitou a dlouhou životností. "Díky dřevěným vnitřním dveřím firmy Hörmann se kupující doslova rozhoduje pro dveře pro celou generaci," říká Vít Kareš, jednatel společnosti Hörmann v České republice. Velmi kvalitní jsou rovněž zárubně a vysoce odolný povrch Duradecor, které koncový zákazník dostane v základní ceně dveří.

Setkaly se s úspěchem

Interiérové dveře se vyrábějí z dřevěných materiálů, masivního dřeva, MDF komponentů a dřevotřísky. Povrch dveří je z vysoce mechanicky odolného povrchu Duradecor, což je povrch lepší než CPL a mechanickou odolností se blíží povrchu HPL. Zámky interiérových dřevěných dveří Hörmann jsou od kvalitního německého výrobce Schulte Schlagbaum a kvalitní klikové sady od německé značky HAFI.

"Z reakcí odborných prodejců s mnohaletou praxí v oblasti interiérových dveří je zřejmé, že dveře si získaly oblibu jak u odborné veřejnosti, tak u koncového zákazníka," uvádí Vít Kareš. Společnosti Hörmann se v současnosti daří s úspěchem rozšiřovat síť specializovaných distributorů, a to především ve Středočeském kraji a v Praze, a plánuje další posilování této distribuční základny.

Retro i moderní interiérové dveře

Společnost Hörmann dává na výběr z jedno- i dvoukřídlových variant otevíracích dveří, stejně jako dveří posuvných. Dveře najdou využití nejen v rodinných domech a v bytech, ale také ve velkých objektech, jako jsou školy, nemocnice a úřady. Široký sortiment dřevěných dveří nabízí nepřeberné množství typů prosklení, kování, motivů, provedení a elektrických výbav přesně dle požadavku zákazníka.

Tuzemští zákazníci se letos mohou těšit na řadu novinek. Například velmi žádaná řada interiérových dveří ConceptLine se rozšiřuje o sérii plátěných povrchů navržených v módním retro stylu. Nově jsou v nabídce rovněž celoskleněné dveře, které se perfektně hodí právě ke kombinaci s dveřmi ConceptLine. Inovací se dočkalo i kování pro celoskleněné dveře. Novinkou je také posuvná lišta, která se hodí jak k dřevěným, tak celoskleněným dveřím.

Na poptávku po retro stylu reaguje nová řada interiérových dveří Montana, které se výborně hodí do rekonstruovaných interiérů stejně jako do interiérů nových, v rustikálním stylu. Naprostou novinkou je pak odstín "Taupe", který nabízí nenápadnou eleganci a luxus, vhodný zvláště do moderních objektů. Rozšíření motivů se dočkal rovněž povrch Groove s hlubokými drážkami a také barevná řada povrchu Duradecor.

Průřez sortimentem interiérových dveří lze shlédnout v rozsáhle vzorkovně společnosti Hörmann v centrále na adrese Středokluky 315.

Více informací o výrobcích naleznete na www.hormann.cz/novostavby-a-rekonstrukce/dvere/interierove-dvere/

Kontakty na prodejce v jednotlivých regionech naleznete na
www.hormann.cz/novostavby-a-rekonstrukce/vyhledani-prodejce/
Zdroj: Hörmann Česká republika s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 20.03.19 21:00
Návštěvnost: 21 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Červenec 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.