Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Superstudio 2019 - finále
Architektura, kritika & diskuze
Mezinárodní finále 9. ročníku architektonické soutěže Superstudio nabídne prezentace a kritiky projektů nejlepších studentských týmů, které postoupily z 1. kola konaného paralelně v Praze, Bratislavě, Liberci, Brně a Ostravě!
Finálový večer zahájí přednáška oceňovaného architektonického studia fala atelier, které do Prahy přijede vůbec poprvé. Dvojice autorů letošního zadání také zasedne ve finálové porotě.
Téma Superstudia se poprvé v historii soutěže zabývalo samotnou formou architektury. Týmy vysokoškolských studentů se hravou formou zabývaly architektonickými jazyky ve vztahu k zásadnímu architektovi 20. století Jože Plečnikovi. Své projekty představí během krátkých prezentací před odbornou porotou a publikem. Po každé prezentaci ihned následuje kritická diskuze s porotci.

Porota
Marcela Steinbachová / KRUH
Filipe Magalhães / fala
Pavel Nasadil / FAM Architekti
Ahmed Belkhodja / fala

Program
16:00 přednáška fala atelier
17:00 prezentace projektů
21:00 vyhlášení vítězů

Vstup zdarma
Vstupenky zde

O Superstudiu
Superstudio je ideová soutěž pro studenty vysokých škol, která se zaměřuje na architekturu a urbanismus. Charakter soutěže definuje především striktní časový limit – soutěžící týmy mají přesně a pouze 24 hodin na vypracování zadání. Superstudio podněcuje kritické myšlení, interdisciplinární spolupráci a schopnost bezprostředně obhájit vlastní názory.

První kolo probíhá paralelně ve všech městech s výukou architektury v Česku a na Slovensku: v Praze, Bratislavě, Ostravě, Liberci, Brně a Košicích. Odborná porota vybere ve všech městech nejlepší týmy, které postupují do mezinárodního finále. Vítězné týmy získají skleněnou trofej Superstudio z dílny společnosti Lasvit, prize money 50.000 CZK a další ceny.

Více informací >
Zdroj: Matěj Beránek, Superstudio
Vložil: Tisková zpráva, 09.03.19 09:00
Návštěvnost: 39 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.