Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Beroun vypíše architektonickou soutěž na vzhled Wagnerova náměstí

Beroun - Berounská radnice vypíše architektonickou soutěž na nový vzhled Wagnerova náměstí. Vítěz by měl být znám do prázdnin, informovala dnes ČTK mluvčí města Jitka Soukupová. Na základě studie by měla vzniknout podrobnější projektová dokumentace, poté přijdou na řadu stavební práce.


Město podle Soukupové ustavilo pracovní skupinu, která bude revitalizaci Wagnerova náměstí připravovat. Z náměstí by kromě jiného měly zmizet nevzhledné pozůstatky minulosti, například špatná dlažba či monolitické květináče, a také by měla být jinak řešena doprava.

Přestavbou Wagnerova náměstí a prostranství před Českou pojišťovnou se zabývalo již bývalé vedení radnice. Otázkou bylo hlavně to, jak budou přes náměstí jezdit auta. Bývalá starostka Šárka Endrlová (Nezávislí Berouňáci) navrhovala, aby na náměstí vznikl kruhový objezd a spolu s ním dvě samostatné komunikace v obou směrech.
Autor: ČTK, 26.02.19 16:55
Návštěvnost: 29 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.