Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Luhačovice chtějí vytvořit nový vizuální styl města včetně loga

Luhačovice - Luhačovice na Zlínsku chtějí vytvořit nový vizuální styl města. Lázeňské sídlo má heraldické znaky, ale ne logo, řekl ČTK starosta Marian Ležák (nez.).

"Vzhledem k tomu, že Luhačovice jsou poměrně významná značka a významné město, tak chceme, aby logo vzniklo. Ale není to jen o logu, chceme pracovat s celým vizuálem, to znamená prvky, které rozmístíme po městě, nové webové stránky," uvedl starosta.

Město chce při tvorbě nového vizuálního stylu spolupracovat s odborníky z akademické sféry i podnikatelského sektoru. Jednotlivé části vizuálního stylu by podle starosty měly být hotovy v letošním roce.

"Luhačovice jsou brány jako perla Moravy a krásné historické lázeňské město, z pozice samosprávy zároveň cítíme potřebu určité změny v širším vnímání našeho města veřejností. Jde o to, aby nás lidé brali zároveň jako město, které vnímá moderní trendy, přizpůsobuje se současným potřebám svých občanů a návštěvníků a má svůj atraktivní osobitý styl," uvedl Ležák. Podle něj nejsou Luhačovice jen klidným lázeňským městem, ale nabízejí například i možnosti aktivní dovolené strávené cykloturistikou.

Město by se podle starosty dalo charakterizovat také třemi symboly, a to lázeňskými prameny, specifickou architekturou Dušana Jurkoviče i krajinou a lesy, které Luhačovice obklopují a nabízejí možnosti procházek a výletů.

Novou marketingovou značku a logo si před několika lety nechalo ve Zlínském kraji udělat například Valašské Meziříčí na Vsetínsku. Logo pracuje se zažitou zkratkou VALMEZ. Vizuální styl vychází z "tančících" písmen a chce vystihnout Valašské Meziříčí jako město plné života, které hýří energií a především kulturním a sportovním duchem i občanským životem. Autorem loga bylo pražské Studio Najbrt, které vytvořilo také logo pro Prahu, Ostravu, Českou televizi či karlovarský filmový festival.
Autor: ČTK, 26.02.19 16:45
Návštěvnost: 33 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.