Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Bruntál hledá investora pro bývalý armádní areál

Bruntál - Bruntálská radnice hledá investora nebo developera, který by zajistil nové využití bývalého vojenského areálu. Stavět by se zde mohly sklady či logistická centra. Pozemky o výměře tří hektarů leží na okraji města. Město už dříve nechalo zdemolovat budovy, sanace prostoru skončila v roce 2009. ČTK to řekl mluvčí radnice Jiří Ondrášek.

Parcely nejsou podle územního plánu určené pro bydlení. Počítá se zde se stavbou hal pro drobnou výrobu či výrobní služby. Nabízí se také příležitost k vybudování skladů, administrativních budov či dopravních terminálů. Místo totiž leží na trase Hradec Králové - Šumperk - Bruntál - Opava - Ostrava.

"Využití tohoto území řešíme již delší dobu. Městské pozemky na této ploše jsme vyčistili od budov bývalých vojenských kasáren a sanaci místa jsme ukončili v roce 2009. Nyní je plocha připravena pro další využití, jsme připraveni jednat s investory a developery a tuto plochu jim nabídnout. Doufáme, že se podaří investora najít a využít plochu pro podnikatelské účely," řekl starosta Bruntálu Petr Rys.

Volné plochy bude nabízet Moravskoslezský kraj potenciálním investorům a developerům na zahraničních veletrzích.
Autor: ČTK, 25.02.19 19:35
Návštěvnost: 23 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Září 2019
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.