Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Stavební veletrhy v Brně budou letos dřív než obvykle


Brno - Stavební veletrhy na brněnském výstavišti se letos otevřou téměř o dva měsíce dříve, než bylo obvyklé. Stavební veletrh, veletrh Dřevo a stavby a Mobitex, který se věnuje nábytku a interiérovému designu se letos přesunuly už na přelom února a března. Obvykle se přitom konaly na konci dubna. Novinky veletrhů, které začínají příští středu, dnes na tiskové konferenci představili zástupci Veletrhů Brno i oborových organizací.


Pořadatelé letos přizpůsobili termín veletrhu začátku stavební sezony, které tak budou předcházet. Odborníci i lidé, kteří plánují stavbu či přestavbu, tedy mohou ještě před sezonou získat přehled o novinkách na nadcházející období. "Dalším důvodem byla kolize s některými jinými oborovými akcemi, kterých se naši vystavovatelé účastní i jako návštěvníci," doplnil ředitel veletrhu Martin Videczký.

Stejně jako v loňském roce se na stavebních veletrzích představí 250 vystavovatelů především z České republiky. Kromě tradičních pavilonů P a F letos obsadí i pavilon Z, kam se z volných ploch přesunou studentské soutěže a ukázky prací učňů a studentů. V pavilonu P najdou návštěvníci stavební obory, pavilon F bude patřit nábytkářům.

"Hlavním tématem veletrhu je letos zdravé bydlení. Je mu v sobotu 2. března věnován celý blok přednášek, svoje speciální systémy představí i samotní vystavovatelé - ať už chytrá řešení, která umí automaticky vytvořit zdravé klima nebo třeba designové zvlhčovače či ventilátory," uvedla mluvčí veletrhu Iva Hilbertová.

Každý ze čtyř dnů veletrhu je věnovaný jinému tématu pod záštitou České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (ČKAIT). Středa 27. 2. se zaměří na hospodaření s vodou, čtvrtek na požární ochranu, pátek na bezbariérové bydlení a sobota právě na zdravé bydlení.

Veletrhy budou přístupné od středy do soboty mezi 9:00 a 18:00, od 15:00 bude vstup zdarma.
Autor: ČTK, 21.02.19 20:10
Návštěvnost: 28 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Září 2019
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.