Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Dveřní kování s ložiskem PullBloc ® 4.1 se zárukou 30 let
Dveřní kování s ložiskem PullBloc ® 4.1 se zárukou 30 let

Dveře a dveřní kování ve veřejných prostorách čelí zpravidla zcela jiným nárokům, než dveře v bytech nebo rodinných domech. Frekvence otevírání dveří a způsob zacházení jsou diametrálně odlišné. Berete v úvahu způsoby užívání i u vašich staveb?

Pokud vyjdeme z klasifikace dveřního kování podle ČSN EN 1906, u objektového kování bychom se měli zabývat minimálně kategorií 3, nejlépe však kategorií 4. Kategorie 3 odpovídá frekvenci používání například v kancelářích, dveřní kování kategorie 4 jsou vhodná do všech prostor, kde dochází nejen k častému, ale i "hrubému" používání – tedy například ve školách, restauracích, kasárnách. Kliky u dveří do školních tříd nebo hospodských WC by mohly vyprávět...


Po úspěšném uvedení dveřních kování s ložiskem SlideBloc® 3.0 a PullBloc® 3.0 přináší na český trh společnost Cobra nejvyšší řadu ložiskových kování PullBloc® 4.1. Tato kolekce dveřního kování představuje pomyslný vrchol nabídky řešící otevírání dveří ve veřejných prostorách.


Jak kování s ložiskem PullBloc® 4.1 funguje?

"Již z názvu dveřního kování je zřejmé, že vnitřní mechanismus kování obsahuje kuličkové ložisko. Důležité u PullBloc® 4.1 je fakt, že ložisko z tvrzené oceli obsahují obě rozety, nikoliv jen jedna, což zajišťuje minimální tření, tichý chod a velmi dlouhou životnost," vysvětluje Jan Nečas, produktový specialista firmy Cobra, největšího českého dodavatele dveřních kování. "Pouzdro obsahuje čtyři silné vratné pružiny, které vytvářejí konstantní tlak a po stlačení zabezpečují tichý a lehký návrat kliky do původní polohy."

"Celé polyamidové pouzdro tvoří spolu se čtyřhranem a klikou jeden celek, dveřní kování PullBloc® 4.1 je tak zcela pevné, dlouhodobě bez vůle a prakticky bezúdržbové, což je v případě veřejných prostor nadmíru důležité," dodává Jan Nečas. "Kvalita kování je u varianty 4.1 umocněna i použitím klik o průměru 22 mm, které jsou bytelnější a zároveň lépe padnou do ruky."


Jaké jsou tedy největší výhody kování s ložiskem Cobra PullBloc ® 4.1?

  • Odpovídají objektové třídě 4, použitým materiálem i technologií proto snesou dlouhodobé nadměrné zatížení
  • Kvalita vnitřního mechanismu je testována na 1 000 000 otevíracích cyklů. Z toho důvodu je na mechanismus kování poskytována záruka 30 let
  • Kuličková ložiska jsou v obou rozetách, což zajišťuje dlouhodobou axiální pevnost
  • Polyamidové pouzdro, čtyřhran i klika tvoří jeden celek, který rotuje společně – snižuje se tak tření a zásadně prodlužuje životnost celého systému
  • Snadná a rychlá montáž – fixační výstupky na rozetě zabraňují protáčení, zajišťují stabilitu a usnadňují montáž. Samotná montáž je velice rychlá i díky jednotnému systému upevnění přes celou tloušťku dveří.


Jaká ložisková kování máme na výběr?

Stejně jako u variant SlideBloc® 3.0 a PullBloc® 3.0 máme i v nejdokonalejší verzi možnost volit mezi třemi designovými variantami – Loft, Vision a Ufo. U varianty PullBloc® 4.1 jsou ale použity kliky s průměrem větším o 10%, tedy 22 mm.

Jan Nečas ze společnosti Cobra dodává: "Pro objektová kování totiž platí více, než jinde: můžeme zvažovat různé designy nebo barvy, ale nedělejme zbytečné kompromisy v kvalitě."

Více informací o objektovém ložiskovém kování najdete na www.matekliku.cz.
Zdroj: COBRA spol. s r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 29.10.19 20:00
Návštěvnost: 4 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2019
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.